وزیر ارتباطات، راه اندازی شبکه ملی اطلاعات را ماندگارترین اقدام این وزارتخانه نامید

وزیر ارتباطات، راه اندازی شبکه ملی اطلاعات را ماندگارترین اقدام این وزارتخانه نامید

محمود واعظی امروز در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه آخرین جلسه هیئت دولت یازدهم، به تشریح اقدامات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداخت.

وی در رابطه با اولویت های وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم اظهار داشت:

همان طور که زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات در دولت یازدهم آماده شد، در دولت بعد باید هماهنگی های لازم با دستگاه های دولتی و غیر دولتی و کسانی که تولید محتوا و اپلیکیشن می کنند، انجام شود تا بتوانند در بستر شبکه ملی اطلاعات به کار خود ادامه دهند.

به عقیده وزیر ارتباطات، ایجاد شبکه اجتماعی بومی باید یکی از اولویت های وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم باشد، ضمن اینکه کسب و کارهای الکترونیکی هم باید رونق بیشتری بگیرند تا معضل بیکاری فارغ التحصیلان این حوزه رفع شود.

واعظی، راه اندازی شبکه ملی اطلاعات را به عنوان ماندگار ترین اقدام وزارت ارتباطات در دولت یازدهم اعلام کرد و اظهار امیدواری نمود که وزیر بعدی هم در همین راستا تلاش کند.

وی از پیاده سازی بسترهای دولت الکترونیک هم سخن گفت و اظهار داشت که هم اکنون حدود ۲۰۰۰ خدمت در کشور برای پیوستن به دولت الکترونیک آماده هستند، بنابراین دولت دوازدهم زیرساخت لازم برای ادامه این مسیر را در اختیار دارد.

وزیر ارتباطات، آخرین جلسه هیئت دولت یازدهم را «فضایی بسیار صمیمی» توصیف کرد که در آن، هم افرادی که در دولت بعد حضور دارند و هم اشخاصی که دولت را ترک می کنند، حضور داشتند.

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato