سامسونگ مشغول توسعه یک دستگاه پوشیدنی متفاوت است

در حالی که مدتی طولانی از عرضه ساعت هوشمند Gear S3 سامسونگ می گذرد، بسیاری از مشتریان حالا منتظر پوشیدنی بعدی کمپانی کره ای هستند. متاسفانه، هنوز اطلاعاتی درباره Gear S4 یا هر نام دیگری که دستگاه با آن شناخته خواهد شد در دسترس نیست، اما می دانیم که سامسونگ مشغول کار روی یک دیوایس پوشیدنی جدید و متفاوت است.

سامسونگ اخیراً ایمیلی به مشترکین برنامه SmartLab Plus خود فرستاده و آن ها را ترغیب کرده تا ایده های خود برای محصولی پوشیدنی که ممکن است بزودی عرضه شود را با کمپانی به اشتراک بگذارند.

سامسونگ در ایمیل خود می می نویسد اگرچه این پوشیدنی جدید یک اسمارت واچ تمام و کمال نیست، اما شباهت هایی به این دیوایس ها دارد؛ بنابراین احتمالاً تمرکز بیشتر دستگاه، روی پایش سلامتی و فعالیت های کاربر خواهد بود. سامسونگ همچنین می گوید که این دستگاه «بیشترین راحتی را با بدنه کوچکتر و بندهای باریک تر فراهم می آورد که ضمناً امکان تعویض آنها به علاقه مصرف کنندگان نیز وجود دارد».

با توجه به این توضیحات، به نظر می رسد پوشیدنی تازه کره ای ها، عناصر ساعت های هوشمند و بندهای سلامتی را با یکدیگر ادغام می کنند - شاید چیزی بین Gear Fit 2 و ساعت هوشمند Gear S3. علاوه بر این احتمالاً باید منتظر قابلیت هایی نظیر پایشگر فعالیت، مدیریت وزن و کالری و نیز اپلیکیشن های مربی گری نیز باشیم. از منظر نرم افزاری هم سامسونگ می گوید «این محصول، رابط کاربری بازبینی شده ای را به اجرا در می آورد که به کاربران اجازه می دهد از ویجت های بهبودیافته، بهترین استفاده را ببرند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟