عملکرد ضعیف فروش پلی استیشن ۴ نسبت به سال گذشته

عملکرد ضعیف فروش پلی استیشن ۴ نسبت به سال گذشته

چندی پیش سونی خبر از فروش خوب کنسول خود داد و اعلام کرد که تا کنون ۶۳.۳ میلیون واحد پلی استیشن ۴ روانه بازار کرده است. اما بر اساس گزارش مالی سه ماه ابتدایی سال ۲۰۱۷ این شرکت ژاپنی، گویا پلی استیشن ۴ نسبت به سال گذشته در امر فروش عملکردی نزولی داشته است.

بر اساس گزارش منتشر شده، از یکم ماه آوریل تا ۳۰ ژوئن سال جاری سونی ۳.۳ میلیون واحد پلی استیشن ۴ وارد بازار کرده است

بر اساس گزارش منتشر شده، از یکم ماه آوریل تا ۳۰ ژوئن سال جاری سونی ۳.۳ میلیون واحد پلی استیشن ۴ وارد بازار کرده است. این اتفاق در حالی رخ داده که در سال گذشته، این رقم کمی فراتر از آمار فعلی بود و سونی توانست ۳.۵ میلیون واحد کنسول را در درازای همین بازه زمانی عرضه کند.

با این حال سونی نیز در ارتباط با عملکرد ضعیف پلی استیشن ۴ نسبت به سال گذشته، اظهار نظر کرده و دلیل آن را کمبود بازی های انحصاری قابل اعتماد اعلام کرده است. علاوه بر این، گویا عملکرد ضعیف پلی استیشن ۴، روی پیشبینی ژاپنی ها برای ادامه سال نیز تاثیر گذاشته است.

پیشبینی سونی برای ادامه سال حالا کمی رنگ نا امیدی به خود گرفته و آن ها انتظار دارند تا پایان سال ۲۰۱۷ به فروش ۱۸ میلیون واحدی دست پیدا کنند. این در حالی است که شرکت ژاپنی در سال ۲۰۱۶، ۲۰ میلیون واحد کنسول به بازار عرضه کرده بود.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato