همه چیز درباره آیفون 13
تاریخ احتمالی عرضه گلکسی نوت 8 افشا شد؛ نوت 8 و LG V30 در یک روز به بازار می آیند؟

تاریخ احتمالی عرضه گلکسی نوت 8 افشا شد؛ نوت 8 و LG V30 در یک روز به بازار می آیند؟

دیگر تقریباً چیزی نیست که درباره فبلت پرچمدار مورد انتظار گلکسی نوت ۸ سامسونگ ندانیم؛ تاریخ معرفی، مشخصات سخت افزاری و طراحی احتمالی، همه و همه بارها افشا شده اند و تقریباً از صحتشان مطمئن شده ایم. اما اگر تنها یک مسئله باقی مانده باشد که هنوز از آن بی اطلاع مانده ایم، تاریخ عرضه گلکسی نوت ۸ است.

به تازگی کارمند یکی از شرکت های مخابراتی کره جنوبی به خبرگزاری ET News اعلام کرده که باید در تاریخ ۱۵ سپتامبر (برابر با ۲۴ شهریورماه) منتظر عرضه گلکسی نوت به بازار این کشور باشیم. در حال حاضر مشخص نیست که فبلت مورد اشاره در تاریخ مشابهی به بازار اقصی نقاط جهان نیز خواهد آمد یا خیر، اما احتمال دارد سامسونگ یک بار دیگر رویکرد خود در قبال خانواده گلکسی اس ۸ را برای انتشار نوت ۸ در پیش گیرد.

یکی دیگر از منابع ET News که وی نیز در یکی از شرکت های مخابراتی کره جنوبی مشغول به کار است می گوید سامسونگ تصمیم نهایی خود را در قبال تاریخ عرضه گلکسی نوت ۸ اتخاذ کرده و تقریباً نامحتمل است که این تاریخ عرضه تغییر کند. همچنین گفته می شود که دو هفته پیش از عرضه رسمی، پیش خریدهای این فبلت نیز آغاز می گردد.

نکته جالب اینجاست که نوت ۸ احتمالاً دقیقاً در همان روزی عرضه می شود که اسمارت فون LG V30 قرار است به بازار بیاید؛ چرا که در گزارش های مختلف، به پانزدهم سپتامبر به عنوان تاریخ عرضه V30 اشاره شده است. در هر صورت، برای دریافت اطلاعات بیشتر مجبور هستیم چند هفته دیگر نیز منتظر باقی بمانیم و ببینیم سامسونگ چه برنامه ای برای نوت ۸ تدارک دیده است.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato