تولید انبوه آیفون های 2017 اپل آغاز شد؛ تصاویر و ویدیوهای جدید را تماشا کنید

تولید انبوه آیفون های 2017 اپل آغاز شد؛ تصاویر و ویدیوهای جدید را تماشا کنید

دیروز گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه آیفون های جدید، هر سه قرار است ماه آینده همزمان با هم عرضه شوند و حالا امروز می شنویم که همه این دستگاه ها وارد فاز تولید انبوه شده اند. اگر قرار بر عرضه دیر هنگام آیفون ۸ بود، بنابراین نباید شاهد شروع تولید انبوه این دستگاه در زمان حاضر می بودیم.

بنابراین هر سه موبایل آیفون ۷ اس، آیفون۷ اس پلاس و آیفون ۸ (یا پرو یا ادیشن یا هر نام دیگر) ماه آینده در مراسمی ویژه معرفی خواهند شد و انتظار می رود که تا مدت زمان کمی پس از معرفی نیز به بازار عرضه شود. گرچه اپل در تولید دو مدل اول کمبودی ندارد ولی احتمالا کمتر کسی بتواند طی چند هفته ابتدایی آیفون ۸ را بخرد.

حالا اما نه تنها یک عکس جدید، بلکه دو ویدیوی جدید منتشر شده که نمای نزدیک تری از هر سه موبایل را در اختیار ما می گذارد.

در ویدیوی بالا با دقت بالاتری به هر سه موبایل می توان نگاه کرد. اما اگر به دنبال مدرک محکم تری می گردید می توانید ویدیوی زیر را هم مشاهده کنید که گویا از یک کارخانه به بیرون درز پیدا کرده.

گویا آیفون های بعدی همگی به شارژ بی سیم مجهز خواهند شد و از همین سو آیفون ۷ اس و ۷ اس پلاس هم دارای بدنه پشتی شیشه ای هستند که با نواری فلزی در اطراف احاطه شده است. خطوط آنتن بسیار کوچک تر شده اند و در حد یک نوار عرضی باریک در قسمت کناری دستگاه هستند.

تفاوت ظاهری بین آیفون ۸ و آیفون ۷ اس پلاس به دلیل فرم قرارگیری دوربین دوگانه عمق بیشتری هم پیدا می کند. دوربین دوگانه آیفون ۷ اس پلاس همانند آیفون ۷ پلاس خواهد بود در حالی که آیفون ۸ دو دوربین را به صورت عمودی در کنار هم قرار داده و نه افقی.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato