سه تصویر تازه منتسب به موبایل بدون حاشیه Mi MIX 2 شیائومی

سه تصویر تازه منتسب به موبایل بدون حاشیه Mi MIX 2 شیائومی

تقریباً هفته ای نیست که در آن خبر یا تصویری جدید در خصوص نسل دوم موبایل بدون حاشیه Mi MIX 2 شیائومی در فضای مجازی منتشر نشود. در آخرین این موارد سه رندر جدید منتسب به این موبایل منتشر شده که حاشیه های بسیار ناچیز نمایشگر آن را به خوبی نشان می دهد.

هیچ سنسوری در بالای نمایشگر Mi MIX 2 حضور ندارد

همان طور که مشاهده می کنید هیچ گونه سنسوری در بخش بالایی صفحه نمایش وجود ندارد و بلندگو نیز به صورت نواری بسیار باریک در بالاترین نقطه قابل مشاهده است. همین وضع در خصوص حاشیه های دو طرف نیز وجود دارد.

تنها در بخش پایینی است که می توانید نواری بسیار باریک را در فاصله بین نمایشگر و لبه دستگاه ببینید. به طور حتم در همین جا است که حسگرهای ضروری همچون نورسنج و مجاورت قرار خواهند داشت. به احتمال زیاد نیز دوربین سلفی با از جا بلند شدن بخشی از بدنه پشتی در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. گرچه هیچ بعید نیست که سنسور این دوربین نیز در همان نوار باریک پایینی تعبیه شود.

بدین ترتیب Mi MIX 2 شیائومی در زمان عرضه بالاترین نسبت اشغال پنل جلویی توسط نمایشگر را به خود اختصاص خواهد داد. به نظر می رسد نمایشگر در دو طرف کمی انحنا خواهد داشت، ضمن این که جک هدفون نیز در کنار ورودی USB-C مشاهده نمی شود.

منبع انتشار این عکس ها مدعی شده که شیائومی Mi MIX 2 را با یک نمایشگر ۶.۴ اینچی و چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ روانه بازار خواهد کرد.

پیش از این قیمت موبایل مذکور ۴ هزار یوآن معادل ۶۰۰ دلار اعلام شده بود، اما این منبع جدید قیمت مدل پایه می میکس ۲ را ۵ هزار یوآن یا ۷۴۹ دلار می داند. این محصول قرار است در سه ماهه آخر سال جاری میلادی روانه بازار شود.

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato