نام رسمی اندروید O احتمالا در جریان خورشیدگرفتگی پیش رو فاش می شود

نام رسمی اندروید O احتمالا در جریان خورشیدگرفتگی پیش رو فاش می شود

گوگل به تدریج برای انتشار اندروید O آماده می شود و متاسفانه هنوز نمی دانیم که نام رسمی برای این نسخه از اندروید چه خواهد بود.

آیا نسخه بعدی از سیستم عامل موبایلی گوگل، اورئو (برند معروف سازنده بیسکوئیت کرم دار شکلاتی) نام دارد یا هم نام با خوراکی خوشمزه دیگری است که با حرف O شروع می شود؟

روز پنجشنبه هفته گذشته خبرنگار وبسایت اندروید پلیس تعدادی توییت را در اکانت شخصی اش منتشر کرد و در آن مدعی شد که گوگل احتمالا نام رسمی برای این نسخه از اندروید را در تاریخ سی ام مردادماه (مصادف با خورشید گرفتگی گسترده در برخی نواحی دنیا) منتشر خواهد کرد.

این خبرنگار که دیوید روداک نام دارد در توییت های خود مدعی شد که گوگل تاریخ از پیش تعیین شده برای انتشار این نسخه اندروید را اندکی عقب انداخته و هنوز اطلاعاتی در این باره به دست نیاورده است.

انتشار اندروید O برای موبایل پیکسل به تعویق افتاده. اطلاعات تازه ای در این باره در دسترس نیست.

وی در ادامه توییت کرد که منبعی با اطلاعات تایید نشده به او گفته است نام اندروید O در روز خورشیدگرفتگی اعلام خواهد شد و همزمان از طرح های گوگل برای تصویرسازی این رویداد به منظور گرامیداشت آن خبر داد.

اگر حرف های خبرنگار اندروید پلیس در این رابطه صحت داشته باشد آنگاه به اطلاعات خوبی در رابطه با نام بعدی نسخه جدید اندروید دست یافته ایم و حدس زدن آن کار چندان دشواری نخواهد بود و می توان با اطمینان گفت که نام این توزیع اورئو است.

اگر دقت کرده باشید در زمان بروز خورشیدگرفتی، ماه در میانه زمین و خورشید قرار می گیرد و صحنه ای که ایجاد می شود شباهت زیادی به اورئو دارد. در تصویری که در بالای مطلب مشاهده می کنید یک عدد بیسکوییت کرم دار شکلاتی با استفاده از فتوشاپ روی خورشید قرار داده شده تا درک بهتری از این واقعه پیدا کنید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato