وان پلاس با انتشار یک ویدیو قدرت لرزشگیر نرم افزاری وان پلاس 5 را به نمایش گذاشت [تماشا کنید]

وان پلاس با انتشار یک ویدیو قدرت لرزشگیر نرم افزاری وان پلاس 5 را به نمایش گذاشت [تماشا کنید]

زمانی که وان پلاس آخرین موبایل «قاتل پرچمدار» خود را در ماه ژوئن روانه بازار کرد، وجود محدودیتی در آن باعث شد که طرفداران این اسمارت فون به شدت دلسرد و ناراحت شوند، و آن هم چیزی نبود جز عدم وجود ماژول لرزشگیر اپتیکال؛ خصوصیتی که در کمال تعجب پرچمداران قبلی شرکت یعنی وان پلاس ۳ و وان پلاس ۳T از آن برخوردار بودند.

اما نکته ای که خلاء نبود ماژول لرزشگیر را بدتر می کرد این بود که وان پلاس در آخرین پرچمدار خود هیچ تدبیری برای جلوگیری از لرزش ویدیوهای ۴K به طور نرم افزاری هم نیندیشیده بود.

با این وجود، شرکت چینی هفته گذشته آپدیتی را برای وان پلاس ۵ منتشر کرد که لرزشگیر الکترونیکی را برای دوربین آن به ارمغان آورد. وان پلاس برای اطلاع رسانی این موضوع ساعاتی پیش یک ویدیوی مقایسه ای منتشر کرده که با تماشای آن متوجه تأثیرات محسوس لرزشگیر نرم افزاری بر فیلمبرداری دیوایس خواهید شد.

این کلیپ که در صفحه توییتر وان پلاس منتشر شده سگ بازیگوشی را به نمایش گذاشته که در یک فضای سبز مشغول جست و خیز است و دوربین هم او را دنبال می کند. در این ویدیو صفحه به دو بخش تقسیم شده تا بتوانید عملکرد لرزشگیر نرم افزاری وان پلاس را با شرایط نبود آن مقایسه کنید.

در ادامه از شما دعوت می کنیم که به تماشای این ویدیو بنشینید:

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato