تجربه کارتینگ برای خریداران MVM؛ تقدیر از مشتریان به سبک مدیران خودرو

تجربه کارتینگ برای خریداران MVM؛ تقدیر از مشتریان به سبک مدیران خودرو

تقدیر از مشتریان، واژه نامانوسی در ادبیات خودروسازان داخلی به نظر می رسد، در شرایطی که مشتریان و دلالان برای خرید خودروهای تولیدی ایران خودرو و سایپا صف می کشند و از هیچ تلاشی برای کسب درامد خودداری نمی کنند، این دو خودروساز نیازی به تقدیر از خریداران تشنه لب خود نمی بینند.

اما در همین شرایط شرکت مدیران خودرو به عنوان عرضه کننده خودروهای چری و MVM در ایران، شرایط خرید متفاوتی را برای مشتریان خود رقم می زند.

تدوین استراتژی های مختلف قیمت گذاری و شرایط فروش اقساطی، ارائه تازه ترین خودروهای بازار همزمان با مدل های عرضه شده در چین و تقدیر و تشکر از مشتریان وفادار به این مجموعه از جمله این راهکارها محسوب می شود تا احساس رضایت مشتریان از پروسه خرید یک خودرو جدید تکمیل شود.

در همین راستا پنج شنبه گذشته مراسمی در پیست کارتینگ آزادی برای مشتریان وفادار به مدیران خودرو برگزار شده بود تا ضمن نظر سنج از ایشان توسط کارشناسان واحد ارتباط با مشتریان، امکان استفاده تفریحی از امکانات این مجموعه و تجربه کارتینگ برای علافه مندان به این رشته مهیج فراهم شود.

در پایان نیز براساس زمان ثبت شده توسط نفرات برتر، جوایزی به رسم یادبود از سوی مدیران خودرو به خریداران خودروهای MVM و حاضرین در این برنامه اهدا شد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato