شماره دوم و سوم سری بازی Age of Empires دوباره سازی می شوند

شماره دوم و سوم سری بازی Age of Empires دوباره سازی می شوند

کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام سال جاری چندان هیجان انگیز نبود، اما اتفاقات خیلی خوبی برای طرفداران بازی های استراتژی همزمان رخ داد. بعد از مدت ها کمبود بازی باکیفیت در این سبک از بازی های ویدیویی، حالا شاهد موجی از عناوین استراتژی استاندارد هستیم که می تواند سرنوشت این سبک فراموش شده را عوض کند.

نه تنها تمام عناوین قبلی سری Age of Empires با شکل و شمایل به روزتر دوباره می گردند، بلکه نسخه جدیدی از آن یعنی Age of Empires IV نیز توسط مایکروسافت تایید شد.

در لایو استریمی که شرکت مایکروسافت برای نمایشگاه گیمزکام برگذار کرد، تاریخ انتشار نسخه Definitive Edition بازی Age of Empires (که در نمایشگاه E3 سال جاری به نمایش درآمد) مشخص شده و از شماره چهارم بازی نیز رونمایی شد. همین موضوع کافی بود تا طرفداران بازی های استراتژی همزمان یا RTS ذوق زده شوند، اما مایکروسافت از دوباره سازی شماره دوم و سوم این سری نیز خبر داد.

همان تغییراتی که اولین بازی از سری Age of Empires در نسخه Definitive Edition به وجود می آید، در شماره دوم و سوم بازی نیز رخ خواهد داد. علاوه بر بهبودهای گرافیکی که رنگ و بوی بازی را عوض می کند، سری Age of Empires از رابط کاربری جدید، موسیقی متن دوباره سازی شده، بخش آنلاین بهبود یافته، قابلیت Attack-Move و بسیاری تغییرات و قابلیت های دیگر بهره خواهد برد.

برای تجربه این بازی باید تا سالگرد ۲۰ سالگی سری محبوب یعنی ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) صبر کرد و نسخه بتای آن نیز برای طرفداران قابل دسترسی است. لازم به ذکر است که هنوز هیچ تاریخ انتشار و تریلر رسمی از این دو بازی منتشر نشده و باید منتظر اطلاعات جدید ماند.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato