رسماً تایید شد؛ موبایل Huawei Mate 10 در تاریخ 24 مهرماه معرفی می شود

هنوز تا معرفی پرچمدار جدید هوآوی، یعنی Mate 10 چند ماهی باقی مانده است اما کمپانی چینی از همین حالا می خواهد آتش رقابت با سایر کمپانی ها را شعله ور سازد. اصلی ترین رقیب هوآوی، یعنی سامسونگ چند روز پیش بالاخره از فبلت گلکسی نوت 8 رونمایی کرد که قرار است در ماه سپتامبر، به دست مشتریان برسد.

Mate 10 اما تا پیش از ماه اکتبر قابل خرید نخواهد بود و هوآوی اخیراً تایید کرده برای رونمایی رسمی از دستگاه باید تا روز 16 اکتبر (24 مهرماه) صبر کنیم. شعبه استرالیای هوآوی تصویری از تمام پرچمداران مجهز به دوربین دوگانه این کمپانی در توییتر منتشر کرده و در این تصویر، پنل پشتی Mate 10 نیز به چشم می خورد.

فبلت مورد اشاره، بزرگ ترین ابعاد را در میان چهار پرچمدار موجود در تصویر دارد و بالای آن، هشتگ شیطنت آمیز «BeyondTheGalaxy» یا «فراتر از کهکشان» به چشم می خورد که مسلماً می خواهد بگوید Mate 10 از تمام پرچمداران سامسونگ بهتر است.

اگرچه پیشتر در اخبار افشایی توانسته ایم نگاهی به پنل پشتی Mate 10 هوآوی بیندازیم، اما این نخستین باری است که تصویری از دستگاه به صورت رسمی منتشر می شود. خبر خوب این است که طی هفته های آتی، قطعاً اطلاعات بیشتری درباره دستگاه منتشر می شود و بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟