احتمال فروش 30 میلیون دستگاه موبایل شیائومی در سه ماهه سوم 2017

احتمال فروش 30 میلیون دستگاه موبایل شیائومی در سه ماهه سوم 2017

کمپانی چینی شیائومی تا کنون سال خوبی را پشت سر گذاشته و طبق نظر تحلیل گران، موفقیت های خود را در سه ماهه سوم ۲۰۱۷ نیز ادامه خواهد داد؛ چرا که این شرکت در ماه های اخیر از مدل های جدیدی رونمایی کرده که با تقاضای بالایی مواجه شده اند.

بر اساس تحلیل های موجود، شیائومی در حال حاضر از جایگاه خوبی برای رقابت با شرکت هایی مثل Oppo و Vivo برخوردار بوده و می تواند تا پایان ماه سپتامبر، به فروش ۲۵ الی ۳۰ میلیون نسخه ای دست پیدا کند.

در این میان معرفی موبایل های «Mi 5X» و «Redmi Note 5A» به عنوان میان رده های جدید کمپانی نیز به افزایش فروش کمک کرده و آمارهای اولیه بسیار خوبی (حداقل برای Mi 5X) را رقم زده است. البته Redmi Note 5A هم به تازگی معرفی شده اما پیش بینی ها حاکی از فروش بسیار خوب این موبایل (خصوصاً در چین و با قیمتی در حدود ۱۰۵ دلار) هستند.

فروش شیائومی نسبت به مدت مشابه پارسال ۵۸ درصد افزایش داشته است

در سال گذشته میلادی شیائومی تنها موفق به فروش ۶۰ میلیون موبایل شد که حالا با مدل های جدید و سیر صعودی تقاضا برای محصولات کمپانی مذکور، با فروش ۲۳.۲ میلیون نسخه فقط در سه ماهه گذشته و افزایش ۵۸ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال، به نظر می رسد شرکت چینی یک گام دیگر به رؤیای فروش ۱۰۰ میلیونی نزدیک شده است.

با این حال ضمن در نظر گرفتن حضور قدرتمند رقبایی چون هوآوی، اپو و ویوو در بازار موبایل های ارزان قیمت و میان رده، باید منتظر بود و دید تا پایان سال ۲۰۱۷ چه اتفاقاتی رخ می دهد و جایگاه شیائومی در میان سایر برندها چه تغییراتی خواهد کرد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato