ایسر از ماوس گیمینگ Predator Cestus 500 با امکان تنظیم مقاومت کلیک رونمایی کرد

ایسر از ماوس گیمینگ Predator Cestus 500 با امکان تنظیم مقاومت کلیک رونمایی کرد

کمپانی ایسر در جریان نمایشگاه IFA 2017 از ماوس گیمینگ جدیدی به نام Predator Cestus 500 رونمایی کرده که قطعاً گزینه ای ایده آل برای گیمرهای حرفه ای به حساب می آید. مهم ترین ویژگی های این ماوس گیمینگ، امکان تغییر حالت مقاومت در برابر کلیک است که بسته به بازی های ویدیویی مختلف، امکان شخصی آن وجود دارد.

ایسر می گوید افرادی که به تجربه بازی های اول شخص شوتر می پردازند، ترجیح می دهند کلیک به شکلی سبک تر صورت گیرد اما در عوض افرادی که به پای بازی های استراتژیک همزمان می نشینند، مقاومت بیشتر ماوس در برابر کلیک را ترجیح می دهند؛ هرچند که معمولاً دقیقاً برعکس این موضوع شنیده می شود.

گفتنی است که گرچه این قابلیت می تواند برای برخی از گیمرها جالب باشد، اما این نخستین باری نیست که با چنین تکنولوژی ای مواجه می شویم و ماوس Mamba ریزر نیز قبلاً ۱۴ حالت مقاومت در برابر کلیک از خود نشان می داد.

با این همه، ماوس گیمینگ ایسر تنها ۷۹.۹۹ دلار قیمت دارد که در برابر ماوس ۱۴۹.۹۹ دلاری ایسر، بسیار مقرون به صرفه تر به نظر می رسد؛ هرچند که Mamba، وایرلس نیز هست. Predator Cestus 500 هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد اما قرار است در ماه نوامبر روانه بازار شود.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato