دوربین 360 درجه دیگری از سامسونگ در راه است

دوربین 360 درجه دیگری از سامسونگ در راه است

مدت زمان زیادی از ورود رسمی دوربین Gear 360 سامسونگ به بازارهای جهانی نگذشته، اما به نظر می رسد که این کمپانی توسعه نسل بعدی این محصول را هم در دستور کار قرار داده است.

غول تکنولوژی کره جنوبی به تازگی نام تجاری جدیدی به نام «۳۶۰Round» را به ثبت رسانده که به دوربین دیگری با کاربردهای واقعیت مجازی اشاره دارد.

در این درخواست ثبت نام تجاری، هیچ نشانه ای از مشخصات سخت افزاری دستگاه به چشم نمی خورد اما شماره مدل RM-R260 نشان می دهد با محصولی مشابه نسل قبلی یعنی Gear 360 روبرو هستیم (شماره مدل این دستگاه RM-R210 است).

نام Round احتمالاً به طراحی کوچک و جمع و جور این دوربین اشاره داشته باشد که برخلاف مدل کنونی، بیشتر حالت کروی خواهد داشت. البته اینها فقط گمانه زنی است و نمی توان با اطمینان در مورد این محصول ناشناخته صحبت کرد.

البته سؤال مهم تر این است که آیا چنین محصولی را به چشم خواهیم دید؟ نمایشگاه IFA طی روزهای آتی برگزار می شود و موقعیت مناسبی برای سامسونگ خواهد بود تا لوازم جانبی جدیدی از جمله نسل جدید ساعت هوشمند Gear یا دستبند سلامتی Gear Fit 2 Pro را معرفی کند.

با این حال شرکت های معتبر معمولاً چند ماه قبل از عرضه محصول نسبت به ثبت نام و نشان تجاری آن اقدام می کنند و به همین دلیل، شاید در نمایشگاه IFA امسال خبری از Round 360 نباشد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato