وسترن دیجیتال از هارد My Cloud Home رونمایی کرد

وسترن دیجیتال از هارد My Cloud Home رونمایی کرد

وسترن دیجیتال امروز از دستگاه ذخیره اطلاعات شخصی جدیدی برای فضای ابری رونمایی کرد که My Cloud Home نام دارد. این دستگاه ساخته شده تا همه نیازهای کاربر را در یک جا برطرف سازد.

My Cloud Home در واقع دیوایسی است که همه اطلاعات در آن ذخیره می شود. تصاویر، ویدیوها، فایل های موجود روی اسمارتفون، کامپیوترها و دستگاه های یو اس بی، پهپادها، شبکه های اجتماعی و... که همه را می توان در My Cloud Home داشت.

به عنوان یک دستگاه وابسته به فناوری کلود، هر تبلت، تلفن هوشمند و کامپیوتری از طریق اینترنت می تواند به My Cloud Home متصل شود و از آنجایی که یک دستگاه خانگی است، نیازی به پرداخت بهای اشتراک نیست.

وسترن دیجیتال این دستگاه ها را در ظرفیت های ۲، ۳، ۴، ۶ و ۸ ترابایتی ارائه می دهد. همچنین یک My Cloud Home Duo نیز با ظرفیت های ۴، ۱۲ و ۱۶ ترابایتی هم وجود دارد که با فناوری RAID 1 توسعه یافته اند.

از همین امروز این دستگاه ها برای خرید در دسترس هستند. قیمت دستگاه ۲ ترابایتی ۱۵۹ دلار، ۳ ترابایتی ۱۷۹ دلار، ۴ ترابایتی ۱۹۹ دلار، ۶ ترابایتی ۲۵۹ دلار و ۸ ترابایتی ۳۱۹ دلار است. همچنین My Cloud Home Duo نیز برای مدل ۴ ترابایتی ۳۰۹ دلار، ۸ ترابایتی ۳۹۹ دلار، ۱۲ ترابایتی ۵۴۹ دلار و ۱۶ ترابایتی ۶۹۹ دلار ارزش گذاری شده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato