ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: طرح رجیستری موبایل از اواخر مهر ماه اجرایی می شود

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: طرح رجیستری موبایل از اواخر مهر ماه اجرایی می شود

همان طور که قبلاً در دیجیاتو خواندید، وزیر پیشین ارتباطات و فناوری اطلاعات اوایل مرداد ماه از اجرای طرح رجیستری موبایل تا سه ماه آینده (مهر ماه) خبر داده بود که حالا، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز موضوع مورد اشاره را تأیید کرده است.

محسن قائمی نسب، مدیرکل روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در نخستین جلسه کمیته اطلاع رسانی طرح رجیستری گوشی های موبایل با حضور نمایندگان دستگاه های ذی ربط، با تأکید بر همکاری سازمان های مسئول در زمینه اطلاع رسانی به مردم اظهار داشت:

همه جوانب در اجرای گام به گام طرح ملی ثبت گوشی های تلفن همراه پیش بینی شده و اپراتورها در این زمینه نقش مهم و مؤثری را ایفا می کنند.

طرح رجیستری موبایل تنها راه مؤثر برای مقابله با قاچاق تلفن همراه است

جلسه مورد بحث که با حضور مدیران کل روابط عمومی وزارت ارتباطات، سازمان تنظیم مقررات، اپراتورها و مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شده، در ادامه به برنامه ریزی برای رفع ابهامات مخاطبان و پاسخگویی به سؤالات عموم مردم در خصوص اجرای طرح مذکور پرداخت.

گفتنی است بر اساس اظهارات برخی از کارشناسان فنی و فعالان بازار موبایل، طرح رجیستری تنها راه مؤثر برای مقابله با قاچاق تلفن همراه به داخل کشور بوده که به گفته ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از اواخر مهر ماه سال جاری اجرا خواهد شد.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato