سومین لیگ بازی‌ های رایانه‌ ای ایران با حضور نزدیک به 7000 شرکت کننده آغاز به کار کرد

سومین لیگ بازی‌ های رایانه‌ ای ایران با حضور نزدیک به 7000 شرکت کننده آغاز به کار کرد

سرانجام سومین لیگ بازی های رایانه ای ایران، امروز شروع به کار کرد. این مسابقات با حضور نزدیک به ۷۰۰۰ شرکت کننده، رکورد تعداد شرکت کنندگان در دو دوره قبلی را پشت سر گذاشت.

لازم به ذکر است که ۱۰ درصد شرکت کنندگان در این سری مسابقات زنان هستند. استقبال بانوان از مسابقات این دوره به قدری بالا بوده که رکورد تعداد شرکت کنندگان زن حاضر نیز شکسته شده است.

رشته های سومین لیگ بازی های رایانه ای ایران شامل عناوین PES 2017 و FIFA 17 برای کنسول های پلی‌ استیشن ۴ و ایکس‌ باکس ۳۶۰، بازی Clash Royale و بازی ایرانی Quiz of Kings برای گوشی‌ های هوشمند و در نهایت بازی Counter Strike Global Offensive برای پی سی هستند.

لازم به ذکر است که مجموع جوایز این مسابقات به رقم یک میلیارد ریال رسیده و قرار است تا قهرمان رشته Clash Royale در آبان ماه به فرانسه اعزام شود.

عنوان پرطرفدارترین رشته سومین لیگ بازی های رایانه ای نیز به بازی ایرانی Quiz of Kings تعلق می گیرد که رقابت های آن با حضور ۲۴۰۵ نفر آغاز خواهد شد. در رده بعدی عناوین محبوب این دوره، بازی فیفا ۱۷ با ۲۰۹۸ شرکت کننده، ۱۸۰۴ نفر در بازی PES  ۲۰۱۷، در بازی کلش رویال ۴۸۳ نفر و سرانجام بازی کانتر با ۲۳ تیم ۵ نفره خواهند بود.

سومین لیگ بازی‌ های رایانه‌ای ایران توسط بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌ای و برج میلاد تهران و با همکاری شرکت مکعب شروع به کار کرده است. لازم است بدانید که امکان حضور خانواده ها در مجموعه برج میلاد برای تماشای مسابقات نیز فراهم شده است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato