اطلاعات تازه در مورد سوپراسپرت عجیب مرسدس بنز

اطلاعات تازه در مورد سوپراسپرت عجیب مرسدس بنز

مرسدس بنز بیش از سه سال بود که نوید تولید یک ابر خودرو را داده بود و اکنون که کمتر از دو هفته تا نمایشگاه فرانکفورت باقی مانده است، مرسدس AMG با انتشار تیزری رسمی رونمایی این خودرو را تایید کرده است.

براساس آخرین اطلاعات می توان گفت که با یک خودرو شبیه خودرو های مسابقه ای Le Mans با موتور فرمول یک ولی از نوع شهری مواجه هستیم. با این حال این خودرو از همه تکنولوژی های به کار رفته در فرمول یک به همراه فناوری های هیبریدی و برقی کمک می گیرد.

بعد از آنکه استون مارتین با کمک شرکت های بزرگ دنیا توانست یک هایپر کار تولید کند، مرسدس AMG تصمیم گرفت تا با یک موتور ۱.۶ لیتری توربو V6 با کمک موتور برقی که توان تولید ۱۰۰۰ اسب بخار را دارد همانند خودرو کانسپت فرمول یکی که سال ۲۰۱۵ توسط بنز معرفی شد به جنگ استون، مک لارن، پورشه و فراری برود.

به صورت عادی این خودرو برای مصرف شهری تولید می شود که با توجه به گفته مرسدس این خودرو هر ۵۰۰۰۰ کیلومتر نیازمند سرویس موتور است، طبق گفته های مرسدس AMG موتور این خودرو تا ۱۱ هزار دور دقیقه دور می گیرد.

موتور بنزینی مخصوص چرخ های عقب و دو موتور برقی روی اکسل جلو سوار شده اند.

مرسدس AMG بارها و بارها ادعا های خود را ثابت کرده و نشان داده بلوف نمی زند.  این شرکت ادعا می کند که پراجکت وان یک خودرو فرمول یک و هیبریدی با قابلیت رقابت در پیست و تردد درون شهری است. مرسدس AMG  همچنین وعده داده است که سقف سرعت این خودرو بیش از ۳۵۰ کیلومتر در ساعت باشد.

باید اشاره کرد که خرید این خودرو در حال حاضر میسر نیست، چرا که تمامی ۲۷۵ دستگاه از این خودرو با قیمت ۲.۶ میلیون دلار به فروش رسیده اند.

اما با توجه به این که این خودرو یک نسخه آزمایشی است انتظار نمی رود زودتر از سال ۲۰۱۹ آن را در خیابان ها ببینیم.

ویجیاتو

نظرات ۱

امکان ارسال نظر برای این نوشته وجود ندارد.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato