مایکروسافت آخرین به روز رسانی کورتانا برای اندروید را «تحولی بزرگ» توصیف می کند

مایکروسافت ساعاتی پیش به روز رسانی مهمی برای کورتانا در دیوایس های اندرویدی منتشر کرده که آن را «تحولی بزرگ» برای این دستیار هوشمند توصیف می کند. به روز رسانی به نسخه 2.9.4 قابلیت های مهمی برای کورتانا به ارمغان آورده تا کاربران اندروید بتوانند برای انجام کارهایشان بیشتر از گذشته روی این دستیار صوتی حساب باز کنند.

اول از همه، کاربران کورتانا حالا قادر به ساخت فهرست و ویرایش آن در دیوایس های اندرویدی هستند. به جز این پیشنهادهای هوشمند هم به کورتانا اضافه شده تا دسترسی کاربران به اطلاعات مورد نیازشان سریع تر و آسان تر از گذشته انجام بگیرد.

در آخرین نسخه کورتانا، اخبار داغ روز و فهرست انجام کارها را می توانید در صفحه My Day مشاهده کنید. مضاف بر این ثبت نام در کورتانا نسبت به قبل آسان تر شده چرا که مایکروسافت حالا امکان ثبت نام و ساخت حساب کاربری از طریق شماره تلفن را به کاربران ارائه کرده است.

اما تغییر دیگری که در آخرین نسخه کورتانا خواهید دید، اضافه شدن بخش شخصی سازی شده help & tips بوده تا کاربران با مطالعه آن طرز کار با اپلیکیشن را راحت تر متوجه بشوند. آخرین نسخه کورتانا برای اندروید را می توانید همین حالا از پلی استور دانلود کنید.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟