همه چیز درباره آیفون 13
مایکروسافت: ویندوز با ثبات تر و سریع تر می شود

مایکروسافت: ویندوز با ثبات تر و سریع تر می شود

مایکروسافت همزمان با آماده سازی آپدیت بزرگ بعدی، اصرار می ورزد که ویندوز هر روز بهتر و بهتر می شود. این شرکت می گوید که آپدیت Creators با شماره ورژن ۱۷۰۳، شاهد کاهش ۳۹ درصدی مشکلات درایورها و ثبات سیستم عامل شده است که در آپدیت Anniversary با شماره ورژن ۱۶۰۷ وجود داشت.

زمان بوت سیستم عامل ۱۳ درصد بهتر شده، سرعت لاگین ۱۸ درصد بهبود داشته و تشخیص چهره نیز ۳۰ درصد زودتر عمل می کند. همچنین در مصرف باتری نیز پیشرفت هایی صورت گرفته و در حالت تماشای فیلم در اپلیکیشن Movies & TV، حدود ۲.۵ تا ۵ درصد اوضاع بهتر شده و در زمان کار با مرورگر Edge نیز شاهد پیشرفت ۱۷ درصدی هستیم.

نکته در این نهفته است که مایکروسافت در حال قانع کردن مشتریان، به خصوص شرکت ها است که این مدل جدید توسعه ویندوز بهتر بوده و شرکت در حال شنیدن فیدبک از سوی مردم است. آپدیت Anniversary مشکلات عدیده ای را برای مشتریان و شرکت های استفاده کننده از ویندوز پدید آورد که کمی کار را برای مایکروسافت سخت کرد.

ارائه یک مرتبه آپدیت Anniversary برای تمام های دستگاه های ویندوز ۱۰ مسبب این اتفاقات بود و حالا مایکروسافت رویه دیگری را پیش گرفته. در مدت زمان ۵ ماه پس از ارائه آپدیت Creators، حدودا ۶۶ درصد ویندوزها به ۱۷۰۳ آپدیت شده اند اما در همین زمان مشابه، ۸۵ درصد به Anniversarry آپدیت شدند. رویکرد جدید گویا نتیجه بخش بوده و به مایکروسافت فرصت برطرف سازی مشکلات را داده است.

آپدیت جدید پاییز نیز قرار است کنترل بیشتری به مشتریان شرکتی ویندوز بدهد و احتمالا رویه ارائه آن نیز مشابه آپدیت Creators باشد، یعنی آرام و بدون عجله برای آپدیت شدن به آخرین نسخه از سیستم عامل.

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato