اپل احتمالاً دو آیفون دیگر با نمایشگر OLED توسعه خواهد داد

اپل احتمالاً دو آیفون دیگر با نمایشگر OLED توسعه خواهد داد

هنوز یک ماه مانده به آغاز پیش فروش آیفون ۱۰ با صفحه نمایش ۵.۸ اینچی و قیمت ۹۹۹ دلار، شایعات جدیدی منتشر شده که حاکی از توسعه دو مدل آیفون تازه با نمایشگر OLED بزرگ تر توسط اپل هستند.

اپل سفارش نمایشگرهای ۵.۸۵ و ۶.۴۶ اینچی OLED را به سامسونگ داده است

به گزارش برخی تولیدکنندگان قطعات الکترونیک در کره جنوبی، اپل سفارش نمایشگرهای ۵.۸۵ و ۶.۴۶ اینچی جدیدی را به تنها تأمین کننده پنل های OLED خود (سامسونگ) داده که احتمالاً مربوط به مدل های جدیدی از آیفون خواهند بود. همچنین اخبار موجود به سفارش پنل های ۵.۲۸ اینچی OLED نیز اشاره دارند که البته اپل (احتمالاً به دلیل عدم کشش بازار برای مدلی کوچک تر از آیفون ۱۰) سفارش مذکور را لغو کرده است.

بنا بر اطلاعات منتشر شده، کمپانی ساکن کوپرتینو علاوه بر پنل های OLED، سفارش خرید پنل های ۶ اینچی LCD را هم به «JDI» داده که در مقایسه با آیفون های ۴.۷ اینچی (آیفون ۸) و ۵.۵ اینچی (آیفون ۸ پلاس) امسال، افزایش قابل توجهی داشته است.

نمایشگر ۶ اینچی JDI

در صورت صحت اخبار فوق، ۲۰۱۸ نخستین سالی خواهد بود که اپل در آن تنها از آیفون های بزرگ تر از ۵ اینچ رونمایی خواهد کرد که با روند جدید بازار، و تمایل اکثر کاربران به استفاده از نمایشگرهای بزرگتر برای تماشای محتوای چندرسانه ای هم سو خواهد بود.

گفتنی است یکی دیگر از عوامل حرکت اپل به سمت صفحه نمایش های بزرگ، حضور رقبایی مانند سامسونگ با محصولاتی نظیر گلکسی اس ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ (۶.۲ و ۶.۳ اینچی) بوده که نمایشگرهای بزرگتری نسبت به محصولات کنونی اپل دارند.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato