مشکل Android Messages باعث از بین رفتن نوتیفیکیشن های هزاران کاربر شد

مشکل Android Messages باعث از بین رفتن نوتیفیکیشن های هزاران کاربر شد

خیلی کم پیش می آید تا آپدیت های برنامه های اصلی گوگل مشکلاتی را برای دیوایس های اندرویدی به وجود بیاورند و حالا برای اپلیکیشن پیام رسان گوگل یکی از همین معدود اتفاقات پیش آمده است. اواخر هفته پیش، اهالی ماونتین ویو آپدیت جدیدی را برای قسمت Messages منتشر کردند و آن را به ورژن ۲.۵.۲۰۷ ارتقا دادند.

در حالی که مهمترین وظیفه این بروزرسانی رفع باگ ها و پیشرفت پایداری برنامه بود اما با توجه به گزارشات، کاربران حالا با مشکل بزرگتری دست و پنجه نرم می کنند؛ مشکلاتی برای بخش اعلان ها به وجود آمده و خیلی از کاربران از خراب شدن آن خبر می دهند.

شاید ارسال SMS این روزها محبوبیت گذشته را نداشته باشد ولی کاربران زیادی از Android Messages استفاده می کنند

اگر به صفحه فروشگاه گوگل پلی برنامه سر بزنید، می بینید که خیلی از کاربران نسبت به غیر فعال شدن بخش نوتیفیکیشن های پیام های خود شاکی بوده و نقدهای منفی متعدی را برای آپدیت جدید اپ Messages نوشته اند. گفته های کاربران نشان می دهند که اکنون هنگام دریافت پیام ها، هیچگونه اطلاعیه ای با صدا یا ویبره دریافت نخواهید کرد.

بنابراین همان لحظه نمی توانید متوجه شوید که چه کسی به شما پیام داده است. اما قضیه زمانی بدتر می شود که بدانید فعلا راه حلی برای این مشکل وجود ندارد. کاربران سعی کردند با تغییرات تنظیمات اعلان ها، حذف و نصب دوباره برنامه یا حتی راه اندازی دوباره دیوایس بخش اعلان هایشان را دوباره فعال کنند ولی در نهایت به خانه اول بازگشتند.

به نظر می رسد در حال حاضر بهترین راه استفاده از یک اپلیکیشن پیام رسان متفاوت برای SMS ها است تا گوگل نسبت به برنامه خود اقدامی کرده و یک آپدیت دیگر منتشر کند. حالا باید صبر کنیم و ببینیم اهالی ماونتین ویو چه زمانی دست به بروزرسانی دوباره Messages می زنند.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato