مایکروسافت در جریان کنفرانس Ignite از عرضه آفیس 2019 خبر داد

مایکروسافت در جریان کنفرانس Ignite از عرضه آفیس 2019 خبر داد

اوایل امسال بود که مایکروسافت از تغییراتی در شرایط استفاده از اپلیکیشن های آفیس خبر داد. طبق اعلام قبلی، از سال ۲۰۲۰ به بعد محصولات دائمی مایکروسافت آفیس دیگر قادر به ارتباط با سرویس های آفیس ۳۶۵ نخواهند بود.

اما در شرایطی که قرار است برای آفیس ۲۰۱۶ محدودیت هایی ایجاد شود، مایکروسافت امروز و در جریان کنفرانس Ignite از انتشار نسخه جدید اپلیکیشن های آفیس خبر داده است. ردموندی ها ساعاتی پیش رسما از آفیس ۲۰۱۹ رونمایی کردند، با این وجود جزئیات زیادی در مورد قابلیت های جدید و بهبودهای آن نسبت به نسخه های قبلی در اختیار شرکت کنندگان در کنفرانس قرار ندادند.

تنها چیزی که تا الان می دانیم این است که مجموعه اپلیکیشن های آفیس ۲۰۱۹ در پاییز ۲۰۱۸ به دست عموم کاربران می رسند. البته مایکروسافت پیش نمایش این اپلیکیشن ها را از بهار سال آینده میلادی در اختیار کاربران اینسایدر خود قرار خواهد داد.

رونمایی از آفیس جدید ممکن است بعضی کاربران را سورپرایز کرده باشد، چرا که به عقیده بسیاری مایکروسافت آینده را در سرویس های آفیس ۳۶۵ خود می بیند. اما با رونمایی رسمی از آفیس ۲۰۱۹ مشخص است که برای سال آینده حداقل لایسنس یک اپلیکیشن دائمی آفیس باقی مانده که می توانید آن را خریداری کنید.

اما با تمام این اوصاف هنوز مشخص نیست که به روز رسانی های آینده سرویس آفیس ۳۶۵ چه تأثیری بر قابلیت های جدید محصولات فعلی مایکروسافت خواهد گذاشت.

شایان ذکر است که مایکروسافت در حالی آفیس ۲۰۱۹ را پشت درب های بسته کنفرانس Ignite معرفی کرده که انتظار می رود با توجه به اهمیت فوق العاده بالای این محصول، طی روزهای آینده رونمایی بزرگ تر و عمومی تری از آن داشته باشد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato