همه چیز درباره آیفون 13
شاید گوگل در رویداد پیش رو از ایربادهای بی سیم خود رونمایی کند

شاید گوگل در رویداد پیش رو از ایربادهای بی سیم خود رونمایی کند

گوگل در روز ۴ اکتبر (۱۲ مهر) میزبان یک رویداد رسمی است و تقریباً شکی وجود ندارد که قرار است طی آن از موبایل های پیکسل جدید رونمایی شود. حال شنیده شده که شاید گوگل همراه این دو گجت یک جفت ایرباد بلوتوثی با قیمت احتمالی ۱۵۹ دلار را نیز معرفی نماید.

طبق این شنیده ها، ایرباد مذکور گرچه از طریق بلوتوث به موبایل کاربر متصل می شود، اما برخلاف نسل دوم «Gear IconX» سامسونگ و ایرپادهای اپل دو قطعه آن از طریق سیم به یکدیگر متصل هستند.

منبع شایعه همچنین تاکید دارد که هدفون های گوگل قابلیت اتصال به دستیار صوتی گوگل را خواهند داشت و حتی یک دکمه اختصاصی برای فراخوانی «Google Assistant» روی آنها تعبیه شده است. گرچه همچنان امکان فراخوانی آن از طریق فرامین صوتی نیز فراهم خواهد بود.

با آن که در این مدت از منابع مختلف چنین شایعه ای بارها به گوش رسیده بود، اما هنوز هم نمی توان با قطعیت در خصوص رونمایی از ایربادهای بلوتوثی گوگل اظهار نظر کرد. به خصوص که این محصول هنوز یک ایرباد تماماً بی سیم نیست و نمی تواند به صورت مستقیم با دو محصول از اپل و سامسونگ رقابت کند.

شاید مسئله ای دیگر که گوگل را برای عرضه چنین محصولی با تردید مواجه می کند این باشد که همین حالا نیز ایربادهایی در بازار وجود دارند که از دستیار صوتی گوگل پشتیبانی می کنند. بنابراین گوگل محصولی را در دست تولید دارد که همین حالا نمونه های مشابه بسیار باکیفیت آن در بازار حاضر است.

باید تا چهارشنبه هفته بعد به انتظار نشست و دید گوگل چگونه می تواند در رویداد رونمایی پیش رو علاقه مندان را شگفت زده کند.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato