فروشگاه والمارت به اشتباه تصاویر گوگل هوم مینی و پیکسل 2 اکس ال را منتشر کرد

چند ساعت مانده به کنفرانس ویژه گوگل برای معرفی پیکسل های جدید و دیگر محصولات سخت افزاری اش، به ویژه اسپیکر هوشمند و کوچک «گوگل هوم مینی»، فروشگاه والمارت (Walmart) به اشتباه این گجت 49 دلاری را برای لحظاتی روی وب سایتش برای پیش فروش عرضه کرد.

گوگل هوم مینی اکنون از روی سایت والمارت برداشته شده، اما حضور کوتاهش اطلاعات خوبی را در اختیار منابع خبری قرار داده است. مهم ترین نکته، تأیید نام و قیمت این محصول است و حالا می دانیم Google Home Mini با قیمت بسیار مناسب 49 دلاری به دست خریداران می رسد.

طبق توضیحات موجود، هوم مینی با ابعادی کوچک، دقیقاً همان کارهایی را انجام می دهد که هوم اصلی قادر به اجرای آنهاست و والمات آن را «دستیار کوچک و قدرتمند» نامیده است. در یکی از تصاویر شاهد پورت ورودی برق این دستگاه هستیم که شباهت زیادی به درگاه microUSB دارد.

ظاهراً بعد از پیش خرید اسپیکر هوشمند هوم مینی، زمان ارسال آن برای دو هفته دیگر یعنی 19 اکتبر برابر با 27 مهر ماه اعلام شده است.

علاوه بر هوم مینی، والمات تصویری از این اسپیکر خانگی را در کنار موبایل پیکسل 2 اکس ال منتشر کرده (تصویر اصلی این خبر) که اپلیکیشن گوگل هوم را اجرا می کند. البته این تصویر چندان هیجان انگیز نیست، چون ایوان بلس دیروز موبایل های جدید گوگل را از تمام زوایا و با کیفیت عالی به نمایش گذاشت و بخشی از جذابیت مراسم امروز را بر باد داد.

در هر صورت، امروز رأس ساعت 19:30 به وقت تهران شاهد رونمایی از محصولات سخت افزاری جدید گوگل خواهیم بود و ما هم در دیجیاتو تمام وقایع این مراسم را به اطلاع شما خواهیم رساند.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟