به روزرسانی تازه اسنشال فون، بسیاری از مشکلات دوربین را حل می کند

به روزرسانی تازه اسنشال فون، بسیاری از مشکلات دوربین را حل می کند

یکی از بدترین ویژگی های اسنشال فون، یعنی دوربین آن اخیراً به روزرسانی تازه ای دریافت کرده که به دستگاه در ثبت تصاویری با کیفیت تر کمک کرده و آن را همگام با سایر پرچمداران اخیر قرار می دهد. با این آپدیت تازه، سرعت و کیفیت تصاویر باید بهبود یابد و کمپانی اسنشال در بلاگ پست تازه خود، به ویژگی های جدیدی که همراه با آپدیت به ارمغان آورده می شوند پرداخته است.

پیش از نصب آپدیت دوربین، کاربران باید ابتدا بیلد NMI81C سیستم را نصب کنند که پرفورمنس را بهبود بخشیده و برخی باگ ها را رفع می کند. روند دریافت به روزرسانی دوربین چندان طولانی نخواهد بود. و تنها ۷۲ مگابایت حجم دارد.
بعد از نصب به روزرسانی اسنشال فون، می توانید به سراغ آپدیت دوربین بروید. برای این کار کافی است به استور گوگل پلی رفته و اپلیکیشن Camera را به روزرسانی کنید. با دریافت آپدیت، تغییرات به وجود آمده به شرح زیر خواهد بود:

  • افزایش سرعت ثبت تصاویر در شرایط معمولی و کم نور و کاهش آن به کمتر از یک ثانیه (بیش از ۴۰ درصد سریع تر)
  • بهبود روشنایی و عملکرد در شرایط کم نور
  • صدابرداری فضایی هنگام فیلم برداری ۳۶۰ درجه ای (مورد پشتیبانی در دستگاه، فیسبوک و یوتوب)
  • استفاده از دکمه های صدا به عنوان دکمه شاتر در حالت ۳۶۰ درجه ای
  • اضافه شدن تایمر به حالت ۳۶۰ درجه ای دوربین
  • رفع باگ ها و بهبود عملکرد کلی

به گفته اسنشال، بهبودهای بیشتری برای دوربین در دست کار است و به زودی می توان منتظر قابلیت هایی مانند دامنه داینامیک بالا، استریم ۳۶۰ درجه ای زنده روی فیسبوک و پریسکوپ، حالت پرتره و حالت پیشرفته نیز بود. تمام این قابلیت های تازه، از طریق گوگل پلی به دوربین اسنشال فون افزوده می شوند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato