همه چیز درباره آیفون 13
واکنش گوگل به انتقادات کاربران پیرامون حذف جک 3.5 میلی متری از پیکسل ۲

واکنش گوگل به انتقادات کاربران پیرامون حذف جک 3.5 میلی متری از پیکسل ۲

امروز «اورین هنکاک» مدیر انجمن پیکسل در واکنش به انتقادات کاربران از حذف جک هدفون ۳.۵ میلی متری در پیکسل ۲ و پیکسل ۲ اکس ال اعلام کرده که با استفاده از مبدل ها هنوز می توان از  پورت USB-C به عنوان جک ۳.۵ میلی متری استفاده کرد.

تبدیل USB-C به جک ۳.۵ میلی متری که در گوگل استور با قیمت ۲۰ دلار به فروش می رسد.

هنکاک عقیده دارد حذف جک ۳.۵ میلی متری امکان ارائه تجربه صوتی و دیجیتالی را همزمان با حرکت به سمت نمایشگر بدون حاشیه فراهم می کند.

پست او در فروم گوگل شامل لیستی از هدست های ساخت گوگل و دارای تائیدیه این شرکت است که با این دو موبایل جدید سازگاری دارند. او می گوید:

در این پست اطلاعات بیشتری را در رابطه با سازگاری پیکسل ۲ با هدفون های مختلف ارائه می کنیم. این اسمارت فون هنوز هم قابلیت پشتیبانی از هدفون های مختلف را دارد با این تفاوت که ما پورت قبلی را به USB-C تغییر داده ایم که در لپ تاپ ها و موبایل های امروزی در حال متداول شدن است.

ممکن است برخی از کاربران تصمیم به خرید هدفون های USB-C داشته باشند به همین خاطر راهنمایی هایی را درباره هدفون های سازگار با پیکسل ۲ به شما ارائه می کنیم. نکته اصلی که باید در نظر داشه باشید این است که پیکسل ۲ با هدفون هایی سازگارند که از صدای دیجیتالی پشتیبانی کنند.

دو اسمارت فون جدید گوگل همراه با آداپتور مبدل USB-C به جک هدفون ۳.۵ میلی متری عرضه شده اند. هنگام خرید لوازم جانبی صوتی برای هر یک از این موبایل ها به یاد داشته باشید که آنها از صدای آنالوگ پشتیبانی نمی کنند.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato