ناوبری در ویندوز 10 به لطف قابلیت Follow Me کورتانا آسان تر می شود [تماشا کنید]

یکی از کاربران توییتر به اسم WalkingCat که به خاطر فاش کردن اطلاعات از مایکروسافت شهرت دارد اخیرا ویدیویی یک دقیقه ای در پروفایل کاربری خود منتشر کرده که یکی از قابلیت های آینده ویندوز ۱۰ را به نمایش می گذارد.

این قابلیت که Follow Me نام دارد از کورتانا برای راهنمایی کاربران برای رسیدن به تنظیمات مورد نیازشان استفاده می کند. مثلا در ویدیویی که منتشر شده، کورتانا با راهنمایی های صوتی و به طور قدم به قدم کاربر را برای اتصال یک دیوایس بلوتوثی به ویندوز ۱۰ راهنمایی می کند.

Follow Me در کنار راهنمایی صوتی حتی می تواند محلی که کاربر می بایست روی آن کلیک کند را نیز با یک دایره آبی مشخص نماید. همچنین کاربر در صورت عدم تمایل به دریافت راهنمایی می تواند با فشردن دکمه ESC حالت Follow Me را غیر فعال کند.

مایکروسافت اوایل امسال قابلیتی به کورتانا اضافه کرد تا کاربران بتوانند تنظیمات اولیه رایانه را فقط از طریق فرمان های صوتی انجام بدهند، و به نظر می رسد که قابلیت Follow Me صورت پیشرفته تر همان قابلیت باشد. با وجود اینکه هنوز تاریخ ارائه رسمی این قابلیت مشخص نیست، اما احتمال دارد که هفته آینده و با انتشار به روز رسانی Fall Creators ویندوز ۱۰ بتوانیم آن را تجربه کنیم.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟