فعالیت اسنپ در قم آغاز شد

فعالیت اسنپ در قم آغاز شد

اسنپ که این روزها به سختی درگیر ایجاد تغییرات بنیادین در نحوه جذب راننده برای ناوگان خود است، خبر از آغاز فعالیت در ششمین شهر ایران می‌دهد و از این پس کاربران ساکن قم می‌توانند برای انجام سفرهای درون‌شهری خود از خدمات آن بهره بگیرند.

سامانه اسنپ در حالی به قم رسیده که این شرکت اکنون سومین سال تولد خود را پشت سر گذاشته است و در این مدت، در پنج شهر دیگر از جمله تهران، کرج، اصفهان، شیراز و مشهد به جابه‌جایی کاربران توسط ناوگان خود مشغول است.

اسنپ در بیانیه خبری خود در همین رابطه می‌نویسد: «متقاضیان استفاده از خدمات اسنپ در شهر قم می‌توانند پس از دریافت اپلیکیشن این سامانه، با استفاده از کد تخفیف qom-salam نخستین سفر خود را رایگان انجام دهند.»

لازم به ذکر است که اپلیکیشن اسنپ، جز اولین اپ‌هایی بود که از اپ استور و پلی استور حذف شد. برای دسترسی به آن، کاربران اندروید می‌توانند از طریق کافه بازار اقدام کرده و کاربران iOS نیز قادر هستند تا فایل این اپلیکیشن را از سایت خود اسنپ دریافت کنند. افرادی که همچنان به این اپلیکیشن دسترسی ندارند، می‌توانند با سرویس وب‌اپلیکیشن اسنپ به آدرس https://app.snapp.ir از خدمات آن در شش شهر یاد شده بهره بگیرند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato