نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین هوآوی میت 10 را تماشا کنید

نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین هوآوی میت 10 را تماشا کنید

نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین هوآوی میت 10 را تماشا کنید

همان طور که می دانید، هوآوی تا دقایقی دیگر فبلت پرچمدار امسال خود یعنی میت ۱۰ را به صورت رسمی در برلین معرفی می کند. این دستگاه در سه مدل ساده، پرو و پورشه ادیشن به همراه نسخه ضعیف تری به نام لایت عرضه می شود.

حال مدیر محصول هوآوی، آقای بروس لی نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین میت ۱۰ را منتشر کرده که می توانیم نگاهی به آنها بیندازیم:

هوآوی میت ۱۰ از دوربین اصلی دوگانه همراه با سنسور فوکوس لیزری بهره می برد که قطعات اپتیکی آنها توسط شرکت معروف لایکا ساخته شده و انتظار می رود مشخصات ماژول دوربین اصلی هر سه مدل فبلت پرچمدار این کمپانی چینی یکسان باشند.

تصاویر فوق که در شرایط مختلف و متنوع به ثبت رسیده، نشان می دهد با دوربین قدرتمندی روبرو هستیم که بازه دینامیکی بسیار خوبی را پوشش می دهد. البته بر اساس این تصاویر کوچک و فشرده نمی توان در مورد کیفیت نهایی دوربین میت ۱۰ نظر داد و باید کار را به مراکز تخصصی همچون DxOMark سپرد.

گفتنیست هوآوی میت ۱۰ به چیپست کایرین ۹۷۰ و اندروید ۸.۰ اوریو مجهز شده و مدل های مختلف آن با پیکربندی های متنوع از نظر حافظه رَم و فضای ذخیره سازی داخلی عرضه می شوند. تا دقایقی دیگر می توانید پوشش زنده مراسم رونمایی از هوآوی میت ۱۰ را در دیجیاتو دنبال کنید.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل