فاسیل دو ساعت هیبرید هوشمند Q Neely و Q Jacqueline را معرفی کرد

فاسیل دو ساعت هیبرید هوشمند Q Neely و Q Jacqueline را معرفی کرد

شرکت فاسیل از سال ۲۰۱۵ تعداد بی شماری ساعت هوشمند و هیبرید را به بازار عرضه کرده. همچنین اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی این شرکت اعلام نموده بود قصد دارد تعداد مدل های جدید ابزار های پوشیدنی خود را در سال ۲۰۱۷ به ۳۰۰ عدد برساند و در این راستا به تازگی دو ساعت زنانه هیبرید جدید «Q Neely» و «Q Jacqueline» را معرفی کرده است.

این دو ساعت جدید با قطر صفحه ۳۶ میلی متر، کوچکترین نمونه های هیبریدی معرفی شده توسط فاسیل هستند و از طراحی مشابه با بیشتر ساعت های زنانه دیگر فاسیل بهره می برند. این دو نسبت به نسل پیشین خود تغییر چندانی را تجربه نکرده اند و همچنان مانند سایر ساعت های هیبریدی دیگر، قابلیت های ابتدایی از جمله پایش فعالیت های کاربر و نمایش اعلان های تلفن هوشمند را دارند. این دو گجت می توانند تعداد قدم های کاربر را محاسبه کرده و وضعیت خواب او را نیز تحت نظر بگیرند. طبیعتاً دو هیبرید واچ جدید می توانند مانند ساعت های عقربه ای، زمان را نیز نشان دهند.

در سمت راست دو ساعت، سه کلید تعبیه شده که قابلیت هایی از جمله کنترل پخش موسیقی در تلفن همراه و ضبط تصویر از طریق دوربین موبایل را فراهم می آورد.یک بخش در صفحه داخلی نیز امکان نمایش میزان درصد قدمهای کاربر بر اساس هدف از قبل تعیین شده را نمایش می دهد. فاسیل همچنین  اعلام کرده که باتری این ساعت ها می توانند تا ۶ ماه کار کنند.

گفتنی است این شرکت اپ های مرتبط با ساعت های هوشمند iOS و اندروید خود را نیز به منظور کارآیی بهتر و از نظر طراحی، به روز رسانی کرده. در نسخه جدید این برنامه ها، امکان شخصی سازی کارکرد کلید های کناری نیز فراهم شده است.

Q Neely و Q Jacqueline قرار است در ۳۰ مهر ماه سال جاری و با حداقل قیت ۱۵۵ دلار به بازار عرضه شوند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato