معرفی اپ Color Phone Flash؛ شخصی ساز صفحه تماس اندروید با تم های زیبای متحرک

معرفی اپ Color Phone Flash؛ شخصی ساز صفحه تماس اندروید با تم های زیبای متحرک

معرفی اپ Color Phone Flash؛ شخصی ساز صفحه تماس اندروید با تم های زیبای متحرک

وقتی که از شخصی سازی اندروید صحبت می کنیم، معمولا المان هایی مثل ظاهر نوار ابزار، شیوه دسته بندی منوها و شکل و شمایل آیکن ها اهمیت بیشتری برای افراد دارند. اما آیا تا حالا به فکرتان افتاده که «صفحه تماس های ورودی» اندروید را هم بسته به سلیقه تان تغییر بدهید؟

Color Phone Flash آمده تا همین کار را برایتان انجام بدهد؛ یک اپلیکیشن فوق العاده جالب و کاربردی برای کسانی که از شخصی سازی تک تک اجزای سیستم عامل لذت می برند.

با Color Phone Flash می توانید صفحه تماس های ورودی موبایل تان را از حالت بی روح و ساکن پیش فرض خود درآورده و پس زمینه را با تصاویر گیف زیبا و چشم نوازی جایگزین کنید که در تاریکی می درخشند. طبیعتا انجام این کار جلوه خاص و منحصر به فردی به موبایل تان می دهد که باعث می شود از کار کردن با آن لذت بیشتری ببرید.

البته درخشش نور و چشمک زدن نمایشگر در تاریکی فایده دیگری هم برایتان دارد، آن هم این که وقتی موبایل تان در حالت سایلنت قرار می دهید چشمک زدن نور بتواند توجه تان را سریع تر به سوی موبایل جلب کند.

تصاویر متحرک Color Phone Flash همگی در فرمت گیف هستند و تعدادشان در نسخه فعلی اپلیکیشن به ۲۰ عدد می رسد. شاید بیست مورد خیلی زیاد نباشد، ولی خوشبختانه در همین تعداد اندک هم تنوع تصاویر بالاست و نکته مهم تر این که همگی از ابتدا آزاد هستند و برای دسترسی به هر کدام نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

توسعه دهندگان اپلیکیشن انتخاب و جایگزین کردن تصاویر را برایتان به آسانی آب خوردن کرده اند. با ورود به صفحه انتخاب هر عکس، می توانید پیش نمایشی از آن ببینید و در صورتی که مورد پسندتان واقع شد، با یک اشاره آن را با صفحه تماس ورودی فعلی تان جایگزین کنید.

تصویر گیفی که در ادامه می بینید یکی از پیش زمینه های متحرک فوق العاده زیبای Color Phone Flash را به نمایش می گذارد:

مشکلی که همیشه در مورد اپلیکیشن های حاوی تصاویر متحرک مطرح می شود، مصرف باتری بالای آن هاست. خوشبختانه در مورد Color Phone Flash این مسئله خیلی مطرح نیست مگر اینکه حجم تماس های ورودی تان آنقدر بالا باشد که بتواند تأثیر محسوسی بر مصرف باتری تان بگذارد.

اما فارغ از این موضوع، تمام نکات مثبتی که گفتیم دست به دست هم داده اند تا اندرویدی ها استقبال خوبی از این اپلیکیشن به عمل آورند. با آنکه از انتشار Color Phone Flash در گوگل پلی سه ماه بیشتر نگذشته اما تعداد دانلودهای آن از مرز ۱۰۰ هزار مرتبه هم عبور کرده و با توجه به به‌روزرسانی های مستمر توسعه دهنده که هر بار تم های جدیدی را برای اپلیکیشن به همراه دارد، دور از انتظار نیست که Color Phone Flash در آینده نزدیک به یکی از محبوب ترین اپ های شخصی سازی گوگل پلی تبدیل بشود.

البته امکان شخصی سازی تم ها مثل قرار دادن تصاویر دلخواه برای پس زمینه می توانست تجربه کار با این اپ را هیجان انگیز تر کند که امیدواریم توسعه دهندگان در به روز رسانی های بعدی اپ به فکر این موضوع هم باشند.

Color Phone Flash را می توانید به رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.

Color Phone Flash
  • Color Phone Flash
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Color Phone
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۸.۳۲ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل