ارائه اندروید 8.0 برای پرچمداران سامسونگ در اوایل سال 2018

ارائه اندروید 8.0 برای پرچمداران سامسونگ در اوایل سال 2018

چند هفته پیش در دیجیاتو خواندید که ساسونگ فرایند توسعه اندروید ۸.۰ برای پرچمداران خود را آغاز کرده؛ این در حالی است که شرکت یاد شده حتی عرضه اندروید ۷.۰ را نیز برای موبایل های میان رده و اقتصادی خود شروع نکرده بود.

حالا شعبه ترکیه این کمپانی کره ای در پورتال رسمی خود اعلام کرده که در اوایل سال ۲۰۱۸، آخرین نسخه سیستم عامل اندروید، یعنی اوریو، برای برخی از اسمارت فون های این شرکت عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است که هیچ اشاره ای به زمان دقیق عرضه این نسخه نشده؛ ولی انتظار می رود پرچمداران اخیر سامسونگ، یعنی گلکسی اس ۸ (بررسی دیجیاتو، بررسی ویدیویی دیجیاتو) و اس ۸ پلاس و نیز گلکسی نوت ۸ (بررسی دیجیاتو، بررسی ویدیویی دیجیاتو) در اولویت به روز رسانی قرار گیرند.

گلکسی نوت ۸ که اخیراً با اندروید ۷.۱.۱ معرفی و عرضه شده.

گفتنی است گوگل، چند هفته پیش موبایل های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ اکس ال را معرفی کرد. هر دو این تلفن های هوشمند از اندروید ۸.۰ بهره می برند؛ ولی ظاهراً کاربران پرچمداران سامسونگ همچنان باید چند هفته دیگر نیز برای دریافت این نسخه از اندروید صبر نمایند.

لازم است یادآوری کنیم که دیروز، اول آبان ماه نیز سونی به روز رسانی اندروید ۸.۰ را، برای موبایل اکسپریا XZ پریمیوم (بررسی دیجیاتو، بررسی ویدیویی دیجیاتو) عرضه کرد.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato