میزان تولید آیفون 10 از برآوردهای اولیه 10 میلیون کمتر خواهد بود

میزان تولید آیفون 10 از برآوردهای اولیه 10 میلیون کمتر خواهد بود

میزان تولید آیفون 10 از برآوردهای اولیه 10 میلیون کمتر خواهد بود

تاکنون گزارشات بسیاری درباره روند کند تولید آیفون ۱۰ و ناتوانی اپل در تامین تقاضای بالای مشتریان منتشر شده است و حالا تحلیل ها حاکی از احتمال کاهش بیشتر تولیدات این شرکت است.

بر اساس گزارش موسسه تحقیقاتی «KGI Securities»، کمپانی «فاکسکان» که مسئولیت تولید آیفون ۱۰را برعهده دارد تا پایان فصل جاری تنها می تواند ۲۵ تا ۳۰ میلیون دستگاه را تولید کند که ۱۰ میلیون واحد از برآوردهای اولیه کمتر است.بر این اساس یکی از دلایل احتمالی کندی تولید آیفون ۱۰، پیچیدگی بالای دروبین «TrueDepth» و سنسور سه بعدی است، اما شرکت های سازنده این ماژول یعنی «LG Innotek» و «Sharp» در ماه های آبان و آذر تولیدات خود را افزایش می دهند، در نتیجه میزان تولید آیفون ۱۰در سه ماهه پایانی سال جاری حدود ۵۰ درصد رشد خواهد داشت.

بر اساس گزارش رسانه های تایوانی، Sharp تصمیم دارد با کمک گرفتن از کمپانی «General Interface Solution» که در زمینه نمایشگرهای لمسی تخصص دارد، میزان تولید ماژول سنسور سه بعدی را افزایش دهد.

گفتنی است پیش فروش آیفون ۱۰ از جمعه آتی شروع خواهد شد اما موجودی اپل تا هفته بعد از آن تنها ۲ تا ۳ میلیون دستگاه است، در حالی که این شرکت معمولا هنگام عرضه یک محصول جدید ۱۰ میلیون دستگاه از آن را در اختیار دارد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل