شیائومی به زودی از سری موبایل های جدیدی همراه با قابلیت شارژ سریع رونمایی می کند

شیائومی به زودی از سری موبایل های جدیدی همراه با قابلیت شارژ سریع رونمایی می کند

شیائومی امروز تصویر تازه ای متعلق به یک سری موبایل هوشمند جدید منتشر کرد که قرار است از قابلیت شارژ سریع برخوردار باشند. گذشته از تصویر که لوگویی با مضمون شارژ باتری را نمایش می دهد، هشتگ «بهترین سلفی تو» هم به چشم می خورد که قطعاً به قابلیت های تصویربرداری دوربین جلویی این دستگاه ارتباط دارد.

به گفته شیائومی، در تاریخ دوم نوامبر، یعنی تا کمتر از یک هفته دیگر اطلاعات بیشتری درباره این دستگاه منتشر خواهد شد. کمپانی چینی می گوید این سری اسمارت فون، شامل «آن چیزی است که شما بی صبرانه منتظرش بوده اید» که قطعاً بیانیه ای ترغیب کننده به حساب می آید. ضمناً شیائومی قصد دارد در هر روز، تصویر تیزر تازه ای منتشر کند تا روز موعود فرا برسد.

در خبری دیگر گفتنی است که رام باثبات پوسته MIUI 9 شیائومی برای اندروید، تا ماه آتی میلادی به دست دارندگان دیوایس های این کمپانی می رسد. از جمله قابلیت های تازه ای که با این رام به همراه آورده می شود می توان به دستیار صوتی Xiaomi Smart Assistant اشاره کرد که به رقابت با دستیار گوگل، سیری و الکسا خواهد رفت. در حال حاضر انتظار می رود که MIUI 9 به صورت پیش فرض روی موبایل های جدید کمپانی چینی نصب باشد.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato