موبایل وان پلاس 5T برای اولین بار در رویداد هفته گیم پاریس رویت شد

موبایل وان پلاس 5T برای اولین بار در رویداد هفته گیم پاریس رویت شد

در میان تمام شایعات و گمانه زنی ها، پیت لائو، مدیرعامل کمپانی وان پلاس امروز یک تیر و دو نشان زد و در تازه ترین پست خود، نه تنها نام موبایل بعدی کمپانی یعنی OnePlus 5T را تایید کرد بلکه اعلام نمود این دستگاه به همراه جک ۳.۵ میلی متری هدفون عرضه می شود. بنابراین شایعات درباره نام گذاری محصول بعدی وان پلاس حقیقت داشتند.

تصویر تیزر وان پلاس نشان می دهد که ۵T از نظر ابعاد تفاوت چندانی با وان پلاس ۵ ندارد اما به خاطر حاشیه باریک تر، نمایشگری بزرگ تر خواهد داشت. دقیقاً به همین شکل، آیفون X هم که ابعاد کوچکتری نسبت به آیفون ۷ پلاس دارد توانسته نمایشگری بزرگ تر را در خود جای دهد. گفتنی است وان پلاس ۵، نمایشگری ۵.۵ اینچی دارد.

به تازگی تصویری از یک موبایل تازه در فضای مجازی منتشر شده که به احتمال زیاد، به وان پلاس ۵T تعلق دارد. الساندرو پالمارینی، یکی از بازیکنان مسابقات ورزش های الکترونیکی اخیراً در توییتی، تصویر بالا را منتشر کرده که موبایلی با حاشیه کمتر نسبت به وان پلاس ۵ را نمایش می دهد.

با توجه به اینکه وان پلاس، اسپانسر تیم پالمارینی در مسابقات ورزش های الکترونیکی است، می توان با قطعیت گفت که این تصویر واقعی بوده و صحت دارد. ناگفته نماند که تصویر مورد اشاره در هفته گیم پاریس به ثبت رسیده که کماکان در حال برگزاری است.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato