کارمند ناراضی حساب کاربری ترامپ را از توییتر حذف کرد

کارمند ناراضی حساب کاربری ترامپ را از توییتر حذف کرد

حساب کاربری رئیس جمهور جنجالی آمریکا دیروز و برای مدت ۱۱ دقیقه از شبکه اجتماعی توییتر حذف شد، مسئله ای که واکنش های بسیاری را به دنبال داشت و حتی عده زیادی را به تغییر در رفتارهای بعضاً عجیب دونالد ترامپ امیدوار کرد.

اما همان طور که اشاره شد این خوشحالی و امیدواری ها تنها ۱۱ دقیقه به طول انجامید و پس از آن حساب کاربری ۲ میلیارد دلاری realdonaldtrump@ به توییتر بازگشت.

واکنش مقامات توییتر به این ماجرا چندان دقیق نبود. آنها ابتدا در توییتی مدعی شدند که این مسئله ناشی از یک «اشتباه انسانی» بوده، اما بعدتر اعلام داشتند تحقیقات بیشتر آشکار ساخته که یک کارمند ناراضی در بخش پشتیبانی در آخرین روز کاری خود دست به این کار زده است.

واکنش برخی کاربران به ماجرای حذف موقتی حساب ترامپ نیز در جایگاه خود جالب بوده است. در ادامه تعدادی از این توییت ها را مرور می کنیم:

- فکر می کنم ما فقط برای ۲۳ ثانیه یک ملت واحد شدیم

- باید بگم که اون ۷۰ ثانیه ای که فهمیدم حساب ترامپ از توییتر حذف شده شادترین ۷۰ ثانیه کل امسال من بود.

- حیف، این بهترین ۵ دقیقه عمرم بود.

- لعنتی، خب حداقل الان بهتر می تونیم بفهمیم که لا لا لند چه جور جایی می تونه باشه.

- بیاید دعا کنیم که این یک تست اولیه بوده و به زودی اصل ماجرا اتفاق می افته.

لازم به یادآوری است که بنا بر یک برآورد حذف حساب کاربری رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا از توییتر می تواند ضرری ۲ میلیارد دلاری را به این شبکه اجتماعی وارد آورد، بنابراین احتمالاً جک دورسی و همکارانش همه تلاش خود را خواهند کرد تا اتفاق پیش آمده هرگز تکرار نشود.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato