اختلال در لبه های صفحه لمسی پیکسل 2 اکس ال؛ بروزرسانی در راه است

اختلال در لبه های صفحه لمسی پیکسل 2 اکس ال؛ بروزرسانی در راه است

موبایل های پیکسل اخیرا به معضل بزرگی برای گوگل تبدیل شده اند چرا که علاوه بر باگ های سخت افزاری و نرم افزاری مشکلات مربوط به نمایشگر آنها هم تمامی ندارد و صبح امروز کاربران پیکسل ۲ اکس ال از اختلال در عملکرد لبه های صفحه لمسی موبایل خود خبر داده اند.

این گزارشات در انجمن مربوط به کاربران پیکسل به نام «Pixel User Community» منتشر شده وظاهرا آنها مشکل را به گوش مسئولان بخش پشتیبانی گوگل رسانده اند.

دلیل این مشکل ممکن است به اختلال در قابلیت حفاظت از تاچ برگردد که در این صورت امکان رفع آن از طریق بروزرسانی نرم افزاری وجود دارد.در همین راستا یکی از مدیران انجمن مذکور مدعی شده که گوگل در حال بررسی این مشکل است و در بروزرسانی OTA بعدی آن را رفع خواهد کرد.

گفتنی است اپل اخیرا در صفحه پشتیبانی وب سایت خود با توضیح مشکلاتی از قبیل سوختن پیکسل ها و مات شدن تصویر در نمایشگرهای OLED،  آنها را از مشکلات طبیعی این پنل ها خوانده است.

احتمالا هدف اپل از این کار اطمینان خاطر دادن به کاربران و رفع مسئولیت از خود است چرا که برخی نمایشگرهای OLED آیفون ۱۰ هم با مشکلاتی از قبیل ظاهر شدن خطوط سبز و هنگ کردن در دمای پایین دست و پنجه نرم می کنند.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato