آمار توزیع اندروید برای ماه نوامبر منتشر شد؛ صدرنشینی مارشملو و رشد کند اوریو

آمار توزیع اندروید برای ماه نوامبر منتشر شد؛ صدرنشینی مارشملو و رشد کند اوریو

همانطور که می دانید گوگل هر ماه با انتشار یک جدول، آمار توزیع نسخه های مختلف اندروید در میان کاربران را اطلاع رسانی می کند. در همین راستا جدول ماه نوامبر هم به تازگی منتشر شده که از رشد کند آخرین نسخه این سیستم عامل در میان کاربران حکایت دارد.

با وجود گذشت سه ماه از انتشار رسمی، اندروید اوریو تا این لحظه فقط در ۰.۳ درصد از دیوایس های اندرویدی نصب شده که برای یک آپدیت نرم افزاری به این وسعت آمار چندان جالبی به شمار نمی رود.


از شواهد و قرائن پیداست که این آمار تا پایان امسال (تا زمانی که آپدیت اوریو به موبایل های هوآوی و HMD نرسیده) نیز با رشد چشمگیری مواجه نخواهد بود. با این وجود، پیش بینی می شود که نرخ توزیع اندروید اوریو با آغاز سال ۲۰۱۸ که بسیاری از شرکت ها اقدام به انتشار این آپدیت می کنند روند بهتری به خود خواهد گرفت.

اما با نگاهی به بقیه آمار و ارقام جدول می توان متوجه رشد محسوسی برای نرخ توزیع اندروید نوقا شد. این در حالیست که سهم بازار برای اندرویدهای مارشملو و لالی پاپ با اندکی کاهش روبرو بوده، هر چند که هنوز بیشترین نرخ توزیع در میان نسخه های مختلف اندروید مربوط به این دو نسخه می شود.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato