طرح جدید و کاملا بدون حاشیه نمایشگر از شیائومی Mi MIX 3 لو رفت

طرح جدید و کاملا بدون حاشیه نمایشگر از شیائومی Mi MIX 3 لو رفت

شیائومی می میکس ۲ همچین چند ماه پیش معرفی شد و آنچه در بالا می بینید طرح آزمایشی شیائومی می میکس ۳ است که معلوم نیست تا چه حد واقعیت دارد. در بهترین حالت ممکن، این موبایل در تابستان سال آینده معرفی و عرضه خواهد شد و بنابراین تا کامل شدن طرح آن فاصله بسیاری داریم.

حتما می دانید که سری محصولات می میکس این شرکت ژاپنی نمایشگر بدون حاشیه دارند و تنها یک نوار باریک در قسمت پایینی آن قرار دارد و سنسورها و دوربین جلو نیز روی آن قرار گرفته اما آنچه در تصویر فوق می بینیم اساسا یک موبایل کاملا بدون حاشیه بوده و در هیچ نقطه از آن نمی توان نوار، حاشیه باریک و یا حتی بیرون زدگی برای لنز دوربین دید.

اگر این تصویر حقیقت داشته باشد (که بعید به نظر می رسد) بنابراین شیائومی باید تمامی سنسورها و حتی قسمت گوشی برای شنیدن صدای مخاطب را به بخش پشتی منتقل کند که عملا شدنی به نظر نمی رسد.

در تصاویر انتهای مطلب مشاهده می کنید که برای بخش پشتی نیز ۳ تصویر آزمایشی ارائه شده و همه این نمونه های آزمایشی دارای قسمت گوشی و سنسورها هستند. در حقیقت اگر این تصاویر تبدیل به واقعیت شوند، برای پاسخگویی به تماس ها لازم است تا تلفن همراهتان را به پشت برگردانید (که از زمان تلفن های قدیمی نوکیا تاکنون بی سابقه بوده).

به هر صورت، نباید این طرح را در حال حاضر پذیرفت. نه تنها شیائومی می میکس ۳ هنوز در مراحل ابتدایی است بلکه احتمال می رود این طراحی ها توسط طرفداران شیائومی صورت پذیرفته باشد.

می میکس ۲ در حال حاضر یکی از قوی ترین گزینه های موجود در بازار تلفن های اندرویدی است که به اسنپدراگون ۸۳۵ مجهز بوده و در دو ورژن ۶ و ۸ گیگابایت رمی ارائه شده و حتی قیمت بسیار مناسبی هم دارد. به هر حال برای مطلع شدن از جزئیات می میکس ۳ باید بسیار بیشتر منتظر ماند.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato