ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

وال استریت ژورنال: خسروشاهی روی هک شدن اوبر سرپوش گذاشته است

اوبر اخیراً سرقت اطلاعات 57 میلیون کاربر را اعلام کرده بود که شامل نام، شماره تلفن و ایمیل آنها می شد. در حالی که این اتفاق به هک پاییز سال گذشته مربوط می شد و ...

علی باقرزاده
نوشته شده توسط علی باقرزاده | ۵ آذر ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۰

اوبر اخیراً سرقت اطلاعات 57 میلیون کاربر را اعلام کرده بود که شامل نام، شماره تلفن و ایمیل آنها می شد. در حالی که این اتفاق به هک پاییز سال گذشته مربوط می شد و در هفته قبل اعلام شده بود، ولی حالا مشخص شده که دارا خسروشاهی، مدیر عامل جدید اوبر از مدت ها قبل از این موضوع اطلاع داشته است.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، خسروشاهی تنها دو هفته پس از اینکه مدیریت اوبر را به دست گرفت از موضوع هک اطلاعات 57 میلیون کاربر مطلع بوده ولی برای اعلام آن بیش از دوماه دست روی دست گذاشته و از فاش کردن آن خودداری کرده است.

خسروشاهی تحقیق در مورد بررسی دقیق تر تعداد کاربرانی که هک اخیر شامل حال آنها شده را صادر کرده

بر اساس گفته خسروشاهی تحقیق در مورد علت این هک و بررسی دقیق تر تعداد کاربرانی که از آن متضرر شده اند، در حال انجام است. همچنین مدیر عامل کنونی اوبر خواستار کناره گیری «جو سالیوان» مدیر امنیتی اوبر و وکیل او از کمپانی شده. لازم به یادآوری است که اخیراً دادگاه فدرال لس آنجلس به نمایندگی از مسافران و رانندگان آمریکایی که اطلاعات آنها به سرقت رفته بود، کمپانی اوبر را به اتهام قصور در حفظ اطلاعات مشتریان تحت تعقیب قرار داده بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی