گرفتن عکس سفلی منجر به سقوط دختری از یک ساختمان و مرگ او شد

گرفتن عکس سفلی منجر به سقوط دختری از یک ساختمان و مرگ او شد

گرفتن عکس سفلی منجر به سقوط دختری از یک ساختمان و مرگ او شد

تونی کلی «Toni Kelly» دختری ۲۰ ساله اهل نیوزیلند بود که دوستانش او را به خاطر سفرهای متعدد و عکس های زیادی که او در این سفرها از خود می گرفت می شناختند. اما بالاخره این عادت کار دست او داد دو هفته قبل این دختر از پنجره طبقه دوم محل اقامتش در لندن سقوط کرد و کشته شد.

پس از سقوط از پنجره بلافاصله این دختر را به بیمارستان منتقل کردند، اما آسیب وارده به مغز او شدید بوده و تونی ۲۰ ساله در نهایت دچار مرگ مغزی شد. اعضای بدن او به چند بیمار در انگلستان اهدا شد و خانواده اش توانستند با ایجاد یک صفحه جمع آوری کمک مبلغ ۳۸ هزار دلار را برای بازگرداندن جسد او به نیوزیلند جمع آوری کنند.

در طی سالیان گذشته کم نبودند افرادی که به خاطر گرفتن عکس های سلفی دچار آسیب های جسمی شدید و گاهی منجر به مرگ شده اند. همه ساله اخباری منتشر می شود مبنی بر این که فردی به خاطر ثبت یک تصویر سلفی از مکانی بلند سقوط کرده یا به هر نحوی عامل ایجاد حادثه ای شده است.

به همین دلیل است که در برخی کشورها قوانینی برای این منظور وضع شده و گرفتن چنین عکس هایی در برخی مکان ها کاملاً ممنوع است. به طور حتم شکار هیچ صحنه جذابی ارزش از دست رفتن جان یک انسان را ندارد.

ویجیاتو

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل