معرفی اپلیکیشن تیک تیم؛ با برنامه زندگی کنید

معرفی اپلیکیشن تیک تیم؛ با برنامه زندگی کنید

معرفی اپلیکیشن تیک تیم؛ با برنامه زندگی کنید

اگر به زندگی آدم های موفق نگاهی بیاندازید، می بینید که تمام آن ها در یک ویژگی مهم اشتراک دارند: برنامه ریزی. تهیه یک طرح منسجم برای فعالیت های روزانه نه تنها باعث می شود تا در طول روز بهتر کارهای تان را انجام دهید بلکه می تواند شما را چند قدم به موفقیت نزدیک کند.

مهمترین هدف اپلیکیشن تیک تیم نیز کمک به کاربر برای نوشتن بهترین برنامه ممکن و اجرای آن است. حالا جای اینکه در کامپیوتر یا کاغذها برنامه کاری و تفریحی خود را بنویسید، کافیست موبایل خود را از جیب درآورده و همان لحظه فعالیت های خود را چک کنید.

اولین نکته ای که هنگام اجرای برنامه متوجه آن می شوید، رابط کاربری خوب و ساده آن است. برای اضافه کردن فعالیت ها به اپلیکیشن، کافیست روی جمله «می خواهید چی کار کنید» که کلیک کرده و سپس کارهایی که در طول روز تصمیم دارید انجام دهید را یادداشت کنید.

در قسمت بالا هم باید تاریخ را انتخاب نموده و فعالیت های مربوط به آن روز را بنویسید. در اینجا اگر احساس کردید ممکن است کاری را از یاد ببرید، قابلیت این را دارید تا برای آن ها یادآور بگذارید. اولویت بندی فعالیت ها نیز از دیگر ویژگی های این بخش به شمار می رود.

دومین قسمت تیک تیم مربوط به «رویدادها» است. این بخش همانگونه که نشان می دهد به شما بعضی اتفاقات و رویدادهای زندگی تان را یادآوری می کند. در این قسمت می توانید رویدادها را زمان بندی کرده و هنگامی که به آن ها نزدیک شدید از اپلیکیشن بخواهید تا برای تان اعلانی بفرستد.

متاسفانه برنامه با وجود ویژگی های ساده جذابش دو نطقه ضعف دارد. تیک تیم دارای پرداخت درون برنامه بوده و برای استفاده نامحدود از بعضی ویژگی ها باید پول بدهید. نکته اینجاست کمبود قابلیت های متمایز کننده باعث شده تا خیلی نسبت به خرید آن ترغیب نشوید.

برای سخن پایانی باید بگوییم تیک تیم اپلیکیشن خوب و کارسازی است. به خاطر رابط کاربری ساده اپ به راحتی می توانید با آن ارتباط برقرار کرده و به کمک ویژگی یادآور دیگر نگرانی بابت فراموش کردن کارها یا اتفاقات مهم زندگی نداشته باشید. با این وجود برنامه همچنان پتانسیل بهتر شدن را دارد.

دانلود از کافه بازار

در بخش اپلیکیشن های دیجیاتو بخوانید:

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل