اپل برای افزایش سرعت مک بوک و اپل واچ از مدارهای پیشرفته تر استفاده می کند

مینگ - چی کو، تحلیلگر شناخته شده کمپانی KGI به تازگی برنامه های آتی اپل در زمینه افزایش سرعت و سازگاری مدارهای چاپی را شرح داده است.

کمپانی کوپرتینونی در طراحی آنتن آیفون های 8، 8 پلاس و دوربین TrueDepth آیفون 10 از مدارهای چاپی انعطاف پذیر ساخته شده از پلیمر کریستال مایع استفاده کرده است.

این بوردهای پیشرفته نسبت به مدارهای لمینت و مسی معمولی فضای کمتری را اشغال کرده و در نتیجه امکان پیاده سازی قطعات و فناوری های بیشتری را فراهم می کند.

علاوه بر این از سرعت بالاتری برخودار بوده، آنتن دهی را تقویت کرده و در برابر گرما و رطوبت مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.ظاهرا اپل از نتایج به کارگیری این مدارها در آیفون راضی است چرا که مینگ - چی کو در این گزارش مدعی شده که این کمپانی به دنبال پیاده سازی این مدارها در اپل واچ  سلولار و مک بوک است و به همین خاطر با شرکت «Career» وارد مذاکره شده است:

کمپانی آمریکایی برای افزایش فضای داخلی به منظور تعبیه پورت هایی از قبیل USB 3.2 به دنبال استفاده از مدارهای پلیمر کریستال مایع در مک بوک است و این موضوع را به کمپانی «Career»، تامین کننده مدارهای FPCB این لپ تاپ ها اطلاع داده است.

تولید مدارهای پلیمر کریستال مایع از پیچیدگی های خاص خود برخوردار است و پیاده سازی آن در گجت های اپل، این شرکت را در موقعیت بهتری نسبت به رقبایش قرار می دهد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟