اسنپدراگون 835 بیشتر از 120 دستگاه را تامین قدرت می کند

به گفته کریستیانو آمانو، مرد شماره دو کوالکام، اسنپدراگون ۸۳۵ تا به امروز توسط تعداد کثیری از شرکت ها و درون بیش از ۱۲۰ دستگاه مختلف قرار گرفته و به عنوان قلب تپنده این دستگاه ها عمل می کند.

اسنپدراگون ۸۳۵ یک پردازنده فوق العاده قوی موبایل است که تقریبا می توان آن را هم رده با چیپ های x86 اینتل و AMD موجود روی لپ تاپ های سال های اخیر دانست. اسنپدراگون ۸۳۵ روی گلکسی اس ۸ به حدی قدرتمند است که می تواند بازی های کنسول بازی گیم کیوب (همرده با کنسول پلی استیشن ۲ که در سال ۲۰۰۱ عرضه شد) را روان و بدون مشکل اجرا کند.

این شرکت که امروز از اسنپدراگون ۸۴۵ رونمایی کرد حالا سال خوبی را پیش روی خود می بیند و آماده است تا طی ماه های پیش رو، فناوری ۵G را بیشتر به بحث بگذارد. تاکنون شایعات پیرامون همکاری کوالکام با شرکت ها برای توسعه تلفن های همراه قادر به دریافت فناوری ۵G بسیار بوده اما هیچ یک مورد تایید قرار نگرفته اند.

اسنپدراگون ۸۳۵ از اتصال ۴G LTE بهره می برد اما برخی قابلیت های جدیدتر را نیز ارائه می داد ولی در مورد اسنپدراگون ۸۴۵ اطلاعات گسترده ای در دسترس نیست و باید کمی منتظر بمانیم تا ببینیم کوالکام در این زمینه چه کرده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟