همه چیز درباره آیفون 13
۳ آیفون با باتری های بزرگ تر؛ ارمغان اپل برای سال ۲۰۱۸

۳ آیفون با باتری های بزرگ تر؛ ارمغان اپل برای سال ۲۰۱۸

طبق اظهار نظر تازه مینگ چی کو، تحلیلگر ارشد موسسه KGI Securities  اپل احتمالا سال آینده سه آیفون جدید را همراه با باتری های بزرگ تر معرفی می کند که احتمالا به همین خاطر عمر باتری بیشتری هم دارند.

گزارش کو نشان می دهد که این موبایل ها به لطف طرح های دو سل ارائه شده از سوی یک تامین کننده کره ای به نام LGC، به باتری هایی با ظرفیت بالا مجهز می شوند. طبق گزارشات باتری های جدید شکلی شبیه به حرف L دارند و اپل از این طریق می تواند بالاترین ظرفیت ممکن را به محصولات خود بیاورد.

پیشرفته ترین نسخه از آیفون ۲۰۱۸ به نمایشگر اولد ۶.۵ اینچی مجهز خواهد شد

بنابر گزارش این تحلیلگر که نخستین بار در وبسایت اپل اینسایدر منتشر شده پیشرفته ترین نسخه از آیفون ۲۰۱۸ به یک نمایشگر اولد ۶.۵ اینچی مجهز خواهد شد و انرژی مورد نیازش را هم از یک باتری ۳۳۰۰ تا ۳۴۰۰ میلی آمپر ساعتی می گیرد که این میزان به مراتب بیشتر از باتری ۲۷۱۶ میلی آمپر ساعتی در نظر گرفته شده برای آیفون ۱۰ است.

ناگفته نماند که اوایل روز پنجشنبهNikkei گزارش داد که اپل مشغول کار روی یک نمایشگر ۶.۳ اینچی برای پیشرفته ترین نسخه از آیفون خود است.

از آن طرف، طبق اعلام موسسه KGI این شرکت یک آیفون ۵.۸ اینچی اولد را هم در دست توسعه دارد که این ابعاد دقیقا برابر با اندازه آیفون ۱۰ فعلی است منتها با این تفاوت که محصول سال آینده به یک باتری ۲۹۰۰ تا ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز می شود.

در انتها کو یادآور شده که اپل نسخه دیگری از آیفون را همراه با نمایشگر ۶.۱ اینچی LCD عرضه خواهد کرد که احتمالا نسبت به دو گزینه دیگر قیمت معقول تری دارد.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato