گزارش: گلکسی اس 9 روز هشتم اسفند در بارسلونا رونمایی می شود

بنابر گزارش خبرگزاری کره ای The Bell، سامسونگ در روز ۲۷ فوریه یا هشتم اسفندماه به صورت رسمی از گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلونا رونمایی می کند. گفته می شود که کمپانی سامسونگ یک بار دیگر تصمیم خود در MWC 2017 را تکرار می کند و مراسمی جداگانه برای رونمایی از پرچمداران جدیدش تدارک ندیده؛ به گفته منابع، دلیل این مسئله به تلاش سامسونگ برای عرضه موبایلی پریمیوم که قادر به رقابت با آیفون X تا پیش از ماه آوریل است باز می گردد.

اگرچه در برخی گزارش های قبلی شنیدیم که سامسونگ می خواهد حتی زودتر از کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸، پرچمدارانش را معرفی کند اما در نهایت از این تصمیم صرف نظر کرده است؛ زیرا گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس هنوز فروش بسیار خوبی دارند و بنابراین، نیازی به یک رقیب برای آیفون ۸ احساس نمی شود.

خانواده گلکسی اس ۹ سامسونگ قرار است رقیبی شایسته برای نخستین آیفون بدون حاشیه باشد و در ماه مارس عرضه می شود. منابع مدعی شده اند که سامسونگ تولیدات آزمایشی را با موفقیت پشت سر گذاشته و برای تولید انبوه و عرضه سری گلکسی اس ۹ طی ماه ژانویه هم آماده است؛ اما چنین هدفی را دنبال نمی کند. با تعویق رونمایی تا ماه فوریه و عرضه در ماه مارس، سامسونگ امیدوار است کهکشانی های سری ۸ به بیشترین فروش خود برسند.

در نهایت گفتنی است که پرچمداران تازه کره ای ها ظاهراً تغییراتی رادیکالی را در طراحی پشت سر نمی گذارند و در عوض، روی مشخصات سخت افزاری مانند چیپست ۱۰ نانومتری نسل دوم و حاشیه هرچه کمتر در بخش زیرین نمایشگر متمرکز است.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟