بازی موبایل Harry Potter: Hogwarts Mystery سال آینده منتشر خواهد شد

بازی موبایل Harry Potter: Hogwarts Mystery سال آینده منتشر خواهد شد

با وجود اینکه بازی واقعیت افزوده Harry Potter: Wizards Unite سال آینده عرضه می شود و فیلم مورد انتظار Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald نیز پایان ۲۰۱۸ اکران خواهد شد اما به نظر می رسد که علاقه مندان به دنیای جادوگری جی کی رولینگ می توانند منتظر یک چیز هیجان انگیز تر باشند.

با توجه به اطلاعات به دست آمده، در کنار Wizards Unite که توسط استودیوی Niantic، سازنده پوکمون گو، ساخته می شود کمپانی برادران وارنر تصمیم دارد تا عنوان دیگری با نام Harry Potter: Hogwarts Mystery را سال آینده برای iOS و اندروید منتشر کند.

هنوز جزییات زیادی از بازی به دست نرسیده ولی تا جایی که می دانیم Hogwarts Mystery عنوانی نقش آفرینی بوده و بازیکن ها با ساخت شخصیت خود، تجربه زندگی در نقش دانش آموز هاگوراتز را پیدا خواهند کرد. بنابراین می توانید به کلاس های گوناگون رفته، با بقیه مسابقه بدهید، جادوهای جدید یاد بگیرید و با دشمنان بجنگید.

وظیفه ساخت بازی را نیز استودیوی بزرگ Jam City، سازنده Futurama: Worlds of Tomorrow، به عهده دارد. هنوز تاریخ عرضه دقیق Hogwarts Mystery مشخص نشده و توسعه دهنده تنها به سال آینده اشاره کرده است. در هر صورت با وجود دو بازی و یک فیلم از دنیای هری پاتر علاقه مندان به این سری سال خوبی را سپری خواهند نمود.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato