سامسونگ یک سازمان تحقیقاتی یکپارچه برای ابداعات آتی خود تاسیس می کند

کمپانی سامسونگ امروز اعلام کرد که مرکز تحقیق و توسعه «Software R&D» و مرکز «Digital Media & Communication R&D» خود را منحل کرده و آن ها را در قالب مرکز تحقیقاتی یکپارچه ای تحت عنوان «Samsung Research» در خواهد آورد. این سازمان تازه به تحقیق و توسعه در زمینه تجارت های IT و موبایل سامسونگ، و نیز تجارت دستگاه های الکترونیکی مصرف کنندگان ادامه خواهد داد.

کمپانی کره ای می گوید سازمان Samsung Research ماهیتی جهانی دارد و در ۲۲ مرکز تحقیق و توسعه در سراسر کره خاکی، فعالیت های خود را در پیش می گیرد. این مراکز که مجموعاً برای ۲۰ هزار نفر اشتغال زایی خواهند کرد، ابداعات بعدی سامسونگ را توسعه می دهند و از طرف دیگر به گسترش تجارت های این کمپانی و ورود آن به حوزه های بیشتر منجر خواهند شد.

سامسونگ می گوید هدفش از این کار آن بوده است که بتواند در حوزه بعدی آتی تکنولوژی، جایگاه برتر فعلی خود را حفظ کرده و دست به ابداعات بیشتر بزند. ضمناً گفتنی است که Samsung Research دستیابی به پیشرفت های هرچه بیشتر در زمینه هوش مصنوعی و اینترنت اشیا را در اولویت کارهای خود قرار داده است.

Hyun-suk Kim، مدیر Samsung Research اخیراً طی مراسمی، چشم انداز خود در قبال این سازمان تازه را تشریح کرد و گفت که کارمندان این مراکز تحقیق و توسعه «نقشی اساسی در دستیابی Samsung Research به هدف اصلی اش، یعنی "شکل دادن آینده با ابداعات و هوشمندی های تازه" ایفا خواهند کرد.»

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟