همه چیز درباره آیفون 13
میزان فروش های موبایل های نوکیا رو به افزایش است

میزان فروش های موبایل های نوکیا رو به افزایش است

گزارش های موسسات تحقیقاتی مختلف حاکی از استقبال خریدران از موبایل های ساده HMD Global، سازنده موبایل های تحت برند نوکیا و شروع موفق موبایل های اندروید این کمپانی است.

اگرچه در گزارش های رسمی به میزان دقیق فروش این محصولات اشاره نشده اما موسسه تحقیقاتی «Counterpoint Research» مدعی شده که HMD در سه ماه سوم سال ۲۰۱۷ در جایگاه هشتم برترین تولیدکنندگان موبایل قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش HMD در تابستان سال جاری ۲.۸ میلیون اسمارت فون و ۱۳.۵ میلیون موبایل ساده را با برند نوکیا به فروش رسانده است.

با توجه به این آمار می توان نتیجه گرفت که موبایل های ساده HMD در رده سوم و اسمارت فون های این کمپانی در رده شانزدهم پرفروش ترین موبایل ها قرار دارند. موبایل های نوکیااین در حالی است که میزان فروش تلفن های هوشمند نوکیا در نیمه اول سال ۲۰۱۷ حدود ۱.۵ میلیون دستگاه بوده و عرضه ۲.۸ میلیون اسمارت فون در سه ماه را می توان گام بلندی در جلب نظر خریداران به حساب آورد.

در گزارش دیگری از «Digitimes» نیز تاکید شده که به لطف افزایش فروش محصولات HMD سفارشات این کمپانی به فاکسکان که تامین کننده اصلی آن محسوب می شود نیز افزایش پیدا کرده است. در این گزارش پیش بینی شده که این سفارشات در سه ماهه پایانی سال جاری نیز به قوت خود باقی خواهند ماند.

موسسات معتبر دیگری مانند «Strategy Analytics» نیز استراتژی HMD را برای سرمایه گذاری بر موبایل های نوکیا موفق ارزیابی کرده و از فروش بالای محصولات این کمپانی در سال آتی خبر داده اند.

علاوه بر این در لیستی که گوگل از ۱۰ محصول الکترونیکی با بیشترین میزان جستجو منتشر کرده نوکیا ۳۳۱۰ جدید در جایگاه ششم و نوکیا ۶ در رده دهم به چشم می خورد، که حاکی از توجه کاربران به محصولات HMD است.

از آنجایی که سه ماهه پایانی ۲۰۱۷ فصل تعطیلات محسوب شده و کمپانی های مختلف خود را برای فروش بالا آماده می کنند، احتمالا فروش محصولات HMD کماکان افزایش می یابد.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato